Fotel mazer, zielony (eec304graa-ia) darmowy odbiór w 21 miastach! marki E-blue promocja 2021

Cena1029.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:E-Blue
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

mistrzowski fotel dla gracza Mazer

Fotel Gamingowy E-blue Mazer odpowiadam wszystkim zasadom ergonomii i przynosi wyśmienitą podporą każdej części ciała. Powierzchnia fotela wytwarzana jest z wysokiej jakości skóry PU przyjemnej w dotyku i nietrudnej do czyszczenia. Fotel oferuje dużą liczba ustawieńwspaniale można było go spersonalizować każdemu użytkownikowi, według własnych preferencji.

Sportowy design
Design fotela pozostał zainspirowany wygodą, którą oferują fotele sportowych samochodów. Cała część opieradła jest zrobiona z jednego elementu by zapewnić doskonałą wygodę dla kręgosłupa. Celowym zabiegiem było połączenie czerni i fluorescencyjnego koloru zielonego, który przypomina sportowy samochód i jest oryginalny w porównaniu z innymi fotelami dla graczy przystępnymi na rynku.

4D regulowane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 i regulować w pionie w górę lub w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), by były świetnym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.

regulowane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma regulowaną wysokość oraz oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 112 poziomów z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.

udoskonalona skóra PU
Fotel Mazer jest pokryty konkretną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności, a zarazem wyjątkowo przyjemnej w dotyku.

Osłona oparcia
Pokrywa oparcia jest wyprodukowana z kompilacji poliamidu PA66 i w 30% z włókna szklanego. Ten materiał jest dwukrotnie wytrzymalszy od większości materiałów zastosowanych w fotelach dla graczy na rynku a zarazem broni przed deformacją kręgosłupa spowodowane niewłaściwym stosowaniem.

Teleskop gazowy
Fotel zaopatrzony jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.

Wysoce rozciągliwa wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej rozciągliwości jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki temu fotel nie deformuje kręgosłupa i skutecznie broni przed zmęczeniem podczas kilku godzinnych rozgrywek w sieci.

mocna pięcioramienna podstawa
Fotel wyekwipowany jest w konkretną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa gwarantuje bezpieczeństwo oraz stabilność.

Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są stworzone z nylonu, 30% włókien szklanych oraz PU, aby zminimalizować hałas podczas ruchów. Kombinacja wysokiej jakości materiałów zapewnia ochronę przed uszkodzeniem i gwarantuje długą żywotność używania.

Wyszywane logo 3D
Oparcie fotela jest udekorowane wyszystym logiem Mazer 3D.

informacje technologiczne:
Wysokość siedziska: 45,2 cm
Wysokość fotela: 124 cm (wysokość samego oparcia 79 cm)
Szerokość siedziska: 52 cm (szerokość z podłokietnikami 66 cm)
Głębokość siedziska: 44,5 cm
powłoka: PU skóra
Waga: 22 kg
Udźwig: do 120 kg

EAN: 6921607104233
Gwarancja: 24 m
Kod Producenta: EEC304GRAA-IA