Fotel Gaming E-BLUE MAZER - czarny, 9_33416 promocja 2021

Cena1029.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:E-BLUE
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

mistrzowski fotel dla gracza Mazer
Fotel Gamingowy E-blue Mazer odpowiadam wszystkim zasadom ergonomii i przynosi nieprzeciętną podporą każdej części ciała. Powierzchnia fotela tworzona jest z wysokiej jakości skóry PU przyjemnej w dotyku i nietrudnej do czyszczenia i zamszem. Fotel oferuje dużą ilość ustawieńidealnie można było go spersonalizować każdemu użytkownikowi, według własnych preferencji.
Sportowy design
Design fotela został zainspirowany wygodą, którą oferują fotele sportowych samochodów. Cała część opieradła jest zrobiona z jednego elementu by zapewnić znakomitą wygodę dla kręgosłupa.
4D dostosowywane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 , a także regulować w pionie w górę albo w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), aby były perfekcyjnym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.
regulowane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma dostosowywaną wysokość i oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 112 stopni z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.
Osłona oparcia
Pokrywa oparcia jest wykonana z kompozycji poliamidu PA66 i w 30% z włókna szklanego. Ten materiał jest dwukrotnie wytrzymalszy od większości tworzyw zastosowanych w fotelach dla graczy na rynku a zarazem broni przed deformacją kręgosłupa spowodowane niewłaściwym wykorzystywaniem.
Teleskop gazowy
Fotel wyposażony jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.
Wysoce elastyczna wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej sprężystości jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki temu fotel nie deformuje kręgosłupa i skutecznie broni przed zmęczeniem podczas kilku godzinnych rozgrywek w sieci.
solidna pięcioramienna podstawa
Fotel wyekwipowany jest w konkretną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa zapewnia bezpieczeństwo i stabilność.
Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są wytwarzane z nylonu, 30% włókien szklanych, a także PU, żeby zminimalizować hałas podczas ruchów. Kompozycja wysokiej jakości tworzyw gwarantuje ochronę przed uszkodzeniem i gwarantuje długą żywotność wykorzystywania.
Wyszywane logo 3D
Oparcie fotela jest udekorowane wyszystym logiem Mazer 3D.
informacje technologiczne:
Wysokość siedziska: 45,2 cm
Wysokość fotela: 124 cm (wysokość samego oparcia 79 cm)
Szerokość siedziska: 52 cm (szerokość z podłokietnikami 66 cm)
Głębokość siedziska: 44,5 cm
warstwa: PU skóra + zamsz
Waga: 22 kg
Udźwig: do 120 kg