Fotel Gamingowy gracza dla dziecka HUZARO RANGER 6.0 Pink (5903796010237) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fotel Gamingowy gracza dla dziecka HUZARO RANGER 6.0 Pink (5903796010237) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 391.23 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Huzaro Ranger 6.0 Dla dzieci do 130kg Skóra ECO Różowy
391.23
OleOle!
Huzaro Ranger 6.0 Dla dzieci do 130kg Skóra ECO Różowy
399.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:HUZARO
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

parametry szczególne:
 • Fotel przeznaczony dla dzieci, dostosowany do najmłodszych
 • Fotel jest użyteczny i dba o korzystne ułożenie pleców
 • innowacyjny, gamingowy wygląd olśni każdego fana gier
 • Oddychająca skóra PUHD w miejscach styku z ciałem
 • Sprawdzony producent i bezpieczna kompozycja
 • Poduszka lędźwiowa i poduszka pod kark wymuszają właściwą postawę całego ciała podczas siedzenia
 • Materiał oporny na uszkodzenia, prosty w pielęgnacji
 • Płynna, wygodna regulacja wysokości siedziska 120 mm
 • Funkcja TILT PLUS pozwala na pochylanie oparcia
 • Podłokietniki odpowiednie wsparcie przedramion
 • Kauczukowe koła ochronią podłogę przed zarysowaniami

Fotel dedykowany dla dzieci

HUZARO RANGER to linia foteli gamingowych skierowanych do najmłodszych entuzjastów gier komputerowych. Wspaniały do nauki i zabawy, model Ranger 6.0 ma w sobie wszystkie mocne strony naszego kultowego fotela Force 6.0, ale jego rozmiar został adekwatnie zmniejszony, by zapewnić pełen komfort najmłodszym.

trafny wymiar

Fotel Ranger 6.0 to znikomy model z wielkim potencjałem. Wszystkie zalety fotela gamingowego Huzaro teraz są dostępne jeszcze w wersji mini! Fotel będzie adekwatny dla dzieci od 100 cm do 160 cm wzrostu.

Wsparcie zdrowej postawy

Fotel to najważniejszy mebel w pokoju każdego dziecka. Nauka, odrabianie lekcji, gry komputerowe i inne zabawy przy biurku pochłaniają bardzo dużo czasu. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić dziecku odpowiedni komfort. Fotel gamingowy Huzaro Ranger 6.0 nie tylko nadzwyczajnie wygląda,przede wszystkim dba o poprawną postawę ciała. Przeznaczone poduszki, sprawdzone materiały i wypełnienie, a także optymalny, jednostajny stelaż gwarantują zdrową pozycję w trakcie siedzenia.

wspaniały do nauki, znakomity do zabawy!

Na takim fotelu aż chce się siedzieć! Odrabianie lekcji? Nigdy wcześniej nie było tak przyjemne! Zwłaszcza jeśli w nagrodę można zagrać rundkę lub dwie w ulubioną grę komputerową. Każdy przecież zasługuje na chwile odpoczynku. Teraz równocześnie obowiązki jak i przyjemności mogą mieć nową, wygodniejszą formę.

Sprawdzony marka i bezpieczna kompozycja

Używamy wyłącznie materiałów pochodzących od naszych zaufanych dostawców. Rama fotela wytworzona jest ze stali, co zapewnia bezpieczeństwo i trwałość. Jakość produktów jest dla nas kluczowa. Prowadzimy regularne kontrole, żeby wszystkie fotele Huzaro stały zawsze na najwyższym poziomie.

technika AIR

Specjalne wentylowane powierzchnie w miejscach gdzie ciało dolega do fotela. Technologia łączy ciekawą konstrukcję otworkową z najwyższej jakości materiałami i piankami, by zapewnić znakomity przepływ powietrza. Zastosowane materiały są trwałe i miłe w dotyku, co jest kluczowe przy produkcie skierowanym dla dzieci.

Pianka Thermo-Elastic

Wysokiej jakość, mocna pianka, gwarantuje optymalne kształty siedziska i wyśmienitą wentylację choćby po długim czasie grania.

regulowana poduszka lędźwiowa

Fotel nie tylko znakomicie wygląda, lecz też dba o zdrową postawę dziecka. Obfita, wentylowana i adekwatnie wyprofilowana poduszka gwarantuje wyśmienite ułożenie kręgosłupa. Specjalne pasy dają możliwość regulacji wysokości poduszki pod własne preferencje.

Poduszka pod kark

To właśnie takie szczegóły, jak poduszka pod mięsnie karku, wymuszają poprawną postawę siedzenia. Dzięki niej odcinek szyjny kręgosłupa zyskuje uzupełniające podparcie, co obniża odczucie zmęczenia i ulepsza komfort pracy i zabawy. Poduszka jest odpinana, więc można z niej korzystać w dowolny sposób.

komfortowy mechanizm Cradle

Funkcja Cradle daje możliwość szybkiego ułożenie oparcia pod dowolnym kątem, z możliwością całkowitego rozłożenia. Bez użycia siły dziecko korzystające z Huzaro Ranger 6.0 może pozwolić sobie na chwilę komfortu i odprężenia.

dostosowywane, przeciwpoślizgowe, miękkie podłokietniki

wygodne podłokietniki z regulacją wysokości, produkowane z miękkiego, odpornego na odkształcenia materiału, pozwalają wygodnie oprzeć ręce. Podłokietniki adekwatne wsparcie przedramion, obniżają obciążenie barków i kręgosłupa.

Ochrona podłogi

Poliuretanowo-kauczukowe, podwójne koła o średnicy 50 mm ochronią podłogę przed zarysowaniami i otarciami. Fotela można bezpiecznie używać na różnych nawierzchniach.

1. Głowa i Kark

Oparcie głowy odciąża mięśnie karku i pozwola się zrelaksować w trakcie długiej pracy przy biurku.

2. Ręce i ramiona

Oparcie dłoni na użytecznych, miękkich podłokietnikach pozwala im odpoczywać nawet podczas nieustannej pracy.

3. Plecy

Wyprofilowane oparcie zagwarantuje plecom odpowiednią pozycję i zapobiega bólowi podczas długiego korzystania z komputera.

4. Kręgosłup

nadzwyczajne ułożenie kręgosłupa gwarantuje specjalnie wyprofilowana, dostosowywana poduszka lędźwiowa.

5. Pozycja całego ciała

Metalowa kompozycja powoduje, że pozycja fotela za każdym razem będzie stabilna i adekwatnie przypasowana do ciała.

Specyfikacja
 • Producent: Huzaro
 • Model: RANGER 6.0 PINK
 • dokumenty: SGS
 • Materiały: Siedzisko i oparcie: ekoskóra PU-HD + skóra wentylowana
 • budowa: Stalowa
 • Gąbka: oddychająca, połączona z zimna pianką
 • Akcesoria: Poduszka karku, poduszka lędźwiowa
 • rekomendowany wzrost: 100 - 160 cm
 • Mechanizm: Tilt PLUS
 • Siłownik: Gazowy
 • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg