Fotel gamingowy NORDHOLD - YMIR - czerwony (5907176696776) promocja 2021

Cena459.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Dwunastka

Parametry

Producent:Nordhold
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Nowość 2019 - W fotelach zakupionych po 1 lipca regulowane podłokietniki 2D (góra/dół)!
 • Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu stosownej pozycji ciała oraz wygody w trakcie długich sesji przy komputerze.
 • Profilowane oparcie i siedzenie gwarantujące wygodę i komfort.
 • Dwie poduszki z możliwością dopasowania pozycji do utrzymania poprawnej pozycji w trakcie stosowania.
 • Miękkie podłokietniki
 • Mechanizm TILT - bujanie się na fotelu, a także możliwość blokady w wybranej pozycji
 • Gumowane kółka broniące panele przed porysowaniem.
 • potężna pięcioramienna podstawa.
 • Zmiana pochylenia kąta oparcia aż do 180°
 • Wysokiej klasy siłownik dający opcję podnoszenia i opuszczania wysokości siedziska.
 • kupując otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości materiałów oraz w razie problemów, szybką naprawę poprzez mistrzowski serwisw Polsce.
 • przystępny w kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym i białym.
Dlaczego fotel gamingowy Nordhold?

Gracze, a także inne osoby spędzający dziennie długie godziny przed komputerem są narażeni na problemy zdrowotne wywołane złą postawą. Fotele gamingowe Nordhold zostały wytwarzane specjalnie z myślą o takich warunkach. Fotele Nordhold znamionuje wysoka ergonomia, dzięki wielu opcjom
regulacji przystosujesz fotel do swoich wymagań.

Niewygodna pozycja nie tylko negatywnie wpływa na Twoje zdrowie, ale także na jakość pracy, a także osiągnięcia uzyskiwane w grach. W dobie gdy każda milisekunda różnicy w pingu, a także klatka w grze jest na wagę złota niejednokrotnie zapominamy o czynniku ludzkim, czyli o Nas.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak pokaźny wpływ na Twoją wydajność posiadają warunki w jakich korzystacie z komputera? My tak, dlatego też korzystając ze swego wieloletniego doświadczenia na rynku oraz pasji zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie wysokiej jakości, komfortowych foteli gamingowych.

innowacyjny wygląd, zarys inspirowany kubełkowymi fotelami w samochodach rajdowych. Wybór jednego z aż czterech przystępnych odcieni pozowli Ci rewelacyjnie wkomponować fotel Nordhold Ymir w plan wybranego wnętrza.

Miękkie podłokietniki

Nikt nie lubi godzinami opierać łokci na twardym jak skała plastiku, dlatego także podłokietniki stworzone są z miękkiego, opornego na odkształcenia materiału gwarantującego wygodę nawet przy długim wykorzystywaniu.

Poduszki

W cenie fotela otrzymasz dwie poduszki, jedną pod szyję a drugą pod odcinek lędźwiowy. Bezproblemowo wyregulujesz jeperfekcyjnie dopasowały się do Twojego ciała.

Regulacja oparcia

Oparcie fotela położysz prawie do pozycji 180°! Funkcja perfekcyjna do odprężenia się i oglądania wyżej położonego telewizora albo grania na konsoli. Fotel ma także system TILT pozwalający na bujanie siedziskiem i zablokowanie go w wybranej pozycji.