Fotel gamingowy NORDHOLD - YMIR - niebieski promocja 2021

Cena529.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Dwunastka

Parametry

Producent:Nordhold
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Nowość 2019 - W fotelach zakupionych po 1 lipca dostosowywane podłokietniki 2D (góra/dół)!
 • Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu adekwatnej pozycji ciała i wygody w trakcie długich sesji przy komputerze.
 • Profilowane oparcie i siedzenie gwarantujące wygodę i komfort.
 • Dwie poduszki z możliwością przypasowania pozycji do utrzymania poprawnej pozycji w trakcie wykorzystywania.
 • Miękkie podłokietniki
 • Mechanizm TILT - bujanie się na fotelu, a także możliwość blokady w wybranej pozycji
 • Gumowane kółka chroniące panele przed porysowaniem.
 • konkretna pięcioramienna podstawa.
 • Zmiana pochylenia kąta oparcia aż do 180°
 • Wysokiej klasy siłownik dający opcję podnoszenia i opuszczania wysokości siedziska.
 • nabywając otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości materiałów i w razie problemów, szybką naprawę przez profesjonalny serwisw Polsce.
 • dostępny w kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym i białym.
Dlaczego fotel gamingowy Nordhold?

Gracze i inne osoby spędzający dziennie długie godziny przed komputerem są narażeni na problemy zdrowotne wywołane złą postawą. Fotele gamingowe Nordhold zostały produkowane specjalnie z myślą o takich warunkach. Fotele Nordhold cechuje wysoka ergonomia, dzięki wielu opcjom
regulacji dostosujesz fotel do swych wymagań.

Niewygodna pozycja nie tylko negatywnie wpływa na Twoje zdrowie, ale także na jakość pracy i osiągnięcia uzyskiwane w grach. W dobie gdy każda milisekunda różnicy w pingu, a także klatka w grze jest na wagę złota często zapominamy o czynniku ludzkim, czyli o Nas.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak szeroki wpływ na Twoją sprawność posiadają warunki w jakich korzystacie z komputera? My tak, dlatego też korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia na rynku, a także pasji zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie wysokiej jakości, wygodnych foteli gamingowych.

postępowy wygląd, zarys inspirowany kubełkowymi fotelami w samochodach rajdowych. Wybór jednego z aż czterech przystępnych odcieni pozowli Ci rewelacyjnie wkomponować fotel Nordhold Ymir w plan wybranego pomieszczenia.

Miękkie podłokietniki

Nikt nie lubi godzinami opierać łokci na twardym jak skała plastiku, dlatego również podłokietniki tworzone są z miękkiego, niepodatnego na odkształcenia materiału gwarantującego wygodę choćby przy długim użytkowaniu.

Poduszki

W cenie fotela otrzymasz dwie poduszki, jedną pod szyję a drugą pod odcinek lędźwiowy. Bez problemu wyregulujesz jeznakomicie dopasowały się do Twojego ciała.

Regulacja oparcia

Oparcie fotela położysz prawie do pozycji 180°! Funkcja idealna do odprężenia się i oglądania wyżej położonego telewizora albo grania na konsoli. Fotel posiada także system TILT zezwalający na bujanie siedziskiem i zablokowanie go w wybranej pozycji.