Stema - gl Fotel gamingowy obrotowy do komputera ryder extreme bk/rd promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Stema - gl Fotel gamingowy obrotowy do komputera ryder extreme bk/rd oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 954.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Fotel gamingowy Ryder Extreme
954.00
stokrzesel.pl
Fotel gamingowy RYDER EXTREME Czarno-czerwony
1095.00
Meb24.pl

Parametry

Producent:STEMA - GL
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

dane technologiczne: Normy i certyfikaty:

Atest wytrzymałościowy REMODEX

Atest ścieranie i pilling

Atest trudnopalności

PN-EN 1335-2:2009

rozmiary:

Tolerancja rozmiarów +/- 1 cm

_breakpoint

Fotel gamingowy Ryder Extreme z mechanizmem samoważącym

Fotel Ryder Extreme to fotel zaprojektowany dla gracza. Eksponuje go odważna czarno - czerwona kolorystyka.

Fotel posiada szereg nastaw i regulacji by użytkownik mógł go spersonalizować i zintegrować do swych preferencji.

Na uwagę zasługuje wysokiej klasy mechanizm z funkcją samoważącą - mechanizm waży użytkownika i dobiera do jego wagi nastawy fotela. Na dodatek siedzisko posiada funkcję wysuwu.

Fotel Ryder Extreme zaprojektowano do komfortowej rozrywki ale także pracy. Dobra postawa użytkownika w trakcie gry jest wyjątkowo ważna - fotel Ryder Extreme wspiera najbardziej obciążony odcinek kręgosłupa - odcinek lędźwiowy. Ryder Extreme ma podporę lędźwiową z możliwością regulacji wysokości.

Fotel rozciągliwe oparcie - oparcie pracuje wraz z plecami użytkownika należycie je wspierając.

Na uwagę zasługuje także postępowy design fotela - czerwone wstawki, a także przeszycia prezentują się ciekawie i wpisują się w stylistykę szeroko pojętego gamingu.

Siedzisko i oparcie:

Siedzisko fotela Ryder Extreme tapicerowane jest perforowaną ekoskórą. Tkanina ma atest ścieralności i trudnopalności. Pod spodem znajduje się wysoko rozciągliwa pianka tapicerska T30. 30 kg/m3. Siedzisko ma regulację wysuwu. Oparcie oraz zagłówek tapicerowane jest elastyczną siatką. Oparcie jest sprężyste - pracuje razem z plecami użytkownika.

Mechanizm i jego funkcje:

Mechanizm samoważący, synchroniczny - dostosowuje siłę działania mechanizmu do wagi użytkownika. Mechanizm ma także funkcje antishok - nie uderzy w plecy użytkownika po zwolnieniu blokady. Mechanizm umożliwia zablokowanie oparcia w 4 pozycjach.

Mechanizm pozwala też na obracanie fotela wokół własnej osi o 360 stopni.

Podłokietniki:

W fotelu Ryder zastosowano regulowane podłokietniki z miękką nakładką z poliuretanu.

Zagłówek:

Zagłówek fotela tapicerowany jest siatką - jest stały - sporym atutem jest jego szerokość. Zagłówek jest elastyczny i genialnie wspiera mięśni szyi i karku użytkownika.

Materiały:

Siatka na oparciu, a także zagłówku - niezwykle wytrzymała dzianina o wyraźnym wzorze siatki. Ma idealne atrybuty cyrkulacji powietrza poprzez co jest używana na oparciach foteli biurowych. Dodatkowym atutem siatki jest wysoka odporność mechaniczna, termiczna i parametry dopasowania się do kształtu. Powoduje to, że siatka jest uznawana za materiał udoskonalający ergonomię foteli.

Ekoskóra perforowana na siedzisku - imitacja skóry naturalnej o wyjątkowo sporej wytrzymałości mechanicznej. Wodoodporna, niepodatna na zabrudzenia - ekoskóra jest rozciągliwa i miękka w dotyku. Ekoskóra ma wysoką solidność na ścieranie, i jest trudno zapalna. Uznawana jest także za materiał higieniczny - z łatwością utrzymać ją w czystości. Pielęgnacja polega na użytkowaniu ogólnie dostępnych środków do czyszczenia skaju.

Podstawa jezdna:

zaimplementowano wytrzymałą, a także stabilną podstawę jezdną o szerokości 68 cm. Podstawa stworzona jest z nylonu co zapewnia jej lekkość a zarazem dużą trwałość mechaniczną.

zaimplementowano siłownik gazowy klasy 4. Oznacza to, że siłownik ma wysoką trwałość co łączy się z jego trwałością. Kolor siłownika zgodny ze stylistyką fotela.

Kółka:

zaimplementowano kółka miękkie - bezpieczne dla podłóg twardych rodzaju panele, drewno czy też gres. Kółka świetnie sprawdzą się także na powierzchniach dywanowych oraz wykładzinach.

Kółka zastosowane w tym modelu posiadają 50 mm średnicy.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Stema - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Pliki do pobrania: