Genesis Fotel nitro 880 czarno-niebieski (nfg-0786) darmowy odbiór w 20 miastach! (5901969405569) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Genesis Fotel nitro 880 czarno-niebieski (nfg-0786) darmowy odbiór w 20 miastach! (5901969405569) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 882.57 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Fotel GENESIS NITRO 880 Czarno-niebieski
882.57
ELECTRO.pl
Krzesło dla graczy NATEC-GENESIS Nitro 880 Niebieski
1138.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Genesis
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Opis
Opis produktu

GENESIS NITRO880 FOTEL DLA PROFESJONALISTY

Komfort podczas gry nieraz przekłada się bezpośrednio na efekty rozgrywki. Wielogodzinne emocjonujące zmagania mogą być dużym obciążeniem dla gracza, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swojego ciała.
Pierwszym krokiem powinno być zabezpieczenie kręgosłupa, a to najłatwiej osiągnąć inwestując wysokiej jakości, adekwatnie wyprofilowany fotel dla graczy. Genesis Nitro880 to gwarancja najwyższej klasy, dla każdego profesjonalisty.

TRWAŁA kompozycja

Szkielet fotela Nitro880 pozostał wytworzony z wysokiej jakości trwałego metalu. Takie wykonanie ramy zapewnia jej dużą wytrzymałość na uszkodzenia i sprawia, że żywotność fotela jest nad wyraz długa.
w dodatku w konstrukcji wykorzystano podnośnik gazowy 4 klasy, co zezwala na obciążenie fotela wagą do 150 kg. Dzięki tym rozwiązaniom fotel Genesis jest niezwykle dobrym wyborem dla niemal każdego gracza.

MOC FUNKCJONALNOŚCI

Wysoki komfort to nie wszystko. Nitro880 proponuje szereg funkcjonalności, które znacząco powiększają możliwość dobrania „tronu" do potrzeb gracza. Artykuł oferuje regulację wysokości siedziska w zakresie 8-10 cm, wysokości podpórek dla , a także kąta ich ustawienia. Inną atrakcyjną funkcjonalnością jest popularny ostatnio tryb bujania.
ponadto fotel Nitro880 ma dostosowywany kąt nachylenia oparcia, który docenią zwłaszcza gracze, którzy potrzebują czasem odpoczynku (drzemki) w czasie wielogodzinnych rozgrywek. Oparcie można opuścić w zakresie od 90 do aż 180 poziomów, względem powierzchni siedziska.

WYSOKIEJ KLASY KÓŁKA Z HAMULCEM

Fotel Nitro880 został wyposażony w wysokiej klasy nylonowe kółka o średnicy 75 mm, w dodatku wszystkie pięć kółek ma hamulec. W ten sposób mamy możliwość ulepszonej kontroli położenia naszego fotela, który nie przesunie się, choćby w trakcie emocjonującej rozgrywki.

wygodnE WYKOŃCZENIE

Fotel Nitro880 posiada miękkie obicie wypełnione wysokiej jakości miękką pianką o grubości 4 cm na oparciu i 7 cm na siedzisku. Dodatkowo jednocześnie siedzisko jak i oparcie są wyprofilowane w taki sposób żeby zapewnić maksymalny komfort i podparcie dla kręgosłupa gracza. Materiał jakim pokryto fotel to wysokiej jakości skóra naturalna, gładka w przedniej części oraz karbowana w stylu black carbon na tyle.
Dodatkowym elementem fotela są dwie miękkie poduszki, jedna jako zagłówek i druga z paskami umożliwiającymi regulację wysokości, dzięki czemu możemy nią podeprzeć wybrany poprzez nas odcinek kręgosłupa, rozszerzając naszą wygodę.

STYLOWE WYKOŃCZENIE

Tron prawdziwego gracza musi się prawidłowo prezentować. Fotel Genesis jest przystępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno – czerwonej i czarno – niebieskiej.
Taki dobór kolorów połączony ze wyszukanymi obszyciami i skórzanym tyłem w stylu black carbon, nadają fotelowi zadziornego, gamingowego charakteru. Z Nitro880 wyróżnisz się na każdym LANie czy turnieju!

GENESIS NITRO880 FOTEL DLA PROFESJONALISTY

Komfort podczas gry często przekłada się bezpośrednio na efekty rozgrywki. Wielogodzinne emocjonujące zmagania mogą być obszernym obciążeniem dla gracza, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swojego ciała.
Pierwszym krokiem powinno być zabezpieczenie kręgosłupa, a to najłatwiej osiągnąć inwestując wysokiej jakości, optymalnie wyprofilowany fotel dla graczy. Genesis Nitro880 to gwarancja najwyższej klasy, dla każdego profesjonalisty.

TRWAŁA konstrukcja

Szkielet fotela Nitro880 pozostał wytworzony z wysokiej jakości trwałego metalu. Takie wykonanie ramy zagwarantuje jej dużą niepodatność na uszkodzenia i powoduje, iż żywotność fotela jest wyjątkowo długa.
ponadto w konstrukcji zastosowano podnośnik gazowy 4 klasy, co pozwala na obciążenie fotela wagą do 150 kg. Dzięki tym rozwiązaniom fotel Genesis jest niezwykle dobrym wyborem dla niemal każdego gracza.

MOC FUNKCJONALNOŚCI

Wysoki komfort to nie wszystko. Nitro880 oferuje szereg funkcjonalności, które zasadniczo zwiększają możliwość przypasowania „tronu" do potrzeb gracza. Towar proponuje regulację wysokości siedziska w zakresie 8-10 cm, wysokości podpórek dla i kąta ich ustawienia. Inną ciekawą funkcjonalnością jest popularny ostatnio tryb bujania.
na dodatek fotel Nitro880 ma regulowany kąt nachylenia oparcia, który docenią zwłaszcza gracze, którzy potrzebują czasem odpoczynku (drzemki) w czasie wielogodzinnych rozgrywek. Oparcie można opuścić w zakresie od 90 do aż 180 stopni, względem powierzchni siedziska.

WYSOKIEJ KLASY KÓŁKA Z HAMULCEM

Fotel Nitro880 pozostał wyposażony w wysokiej klasy nylonowe kółka o średnicy 75 mm, na dodatek wszystkie pięć kółek posiada hamulec. W ten sposób mamy możliwość udoskonalonej kontroli położenia naszego fotela, który nie przesunie się, nawet w trakcie emocjonującej rozgrywki.

wygodnE WYKOŃCZENIE

Fotel Nitro880 posiada miękkie obicie wypełnione wysokiej jakości miękką pianką o grubości 4 cm na oparciu i 7 cm na siedzisku. Dodatkowo równocześnie siedzisko jak i oparcie są wyprofilowane w taki sposób aby zapewnić maksymalny komfort i podparcie dla kręgosłupa gracza. Materiał jakim pokryto fotel to wysokiej jakości skóra organiczna, gładka w przedniej części oraz karbowana w stylu black carbon na tyle.
Dodatkowym elementem fotela są dwie miękkie poduszki, jedna jako zagłówek oraz druga z paskami umożliwiającymi regulację wysokości, dzięki czemu możemy nią podeprzeć wybrany poprzez nas odcinek kręgosłupa, zwiększając naszą wygodę.

STYLOWE WYKOŃCZENIE

Tron prawdziwego gracza musi się należycie prezentować. Fotel Genesis jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno – czerwonej i czarno – niebieskiej.
Taki wybór barw połączony ze gustownymi obszyciami i skórzanym tyłem w stylu black carbon, nadają fotelowi zadziornego, gamingowego charakteru. Z Nitro880 wyróżnisz się na każdym LANie czy turnieju!

Specyfikacja techniczna produkt
marka
Kod producenta
NFG-0786
EAN
5901969405569
informacje Podstawowe
Kolor
Czarno-niebieski
Skóra naturalna
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
150
wymiary
Wysokość siedziska [cm]
37 - 45
Szerokość [cm]
40
Głębokość [cm]
52
Waga [kg]
21
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna towar
firma
Kod producenta
NFG-0786
EAN
5901969405569
dane Podstawowe
Kolor
Czarno-niebieski
Skóra ekologiczna
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
150
wymiary
Wysokość siedziska [cm]
37 - 45
Szerokość [cm]
40
Głębokość [cm]
52
Waga [kg]
21