Fotel Hero White S, 2252_ZM-6661-W-NWH-8 promocja 2023

Cena2199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie stokrzesel.pl

Parametry

Producent:Unique
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

techniczne:

rozmiary fotela:

Szerokość fotela 70 cm

Głębokość fotela 47-52 cm

Wysokość fotela 114 -131 cm

Wysokość siedziska 44-55 cm

Waga fotela to 24 kg.

Obciążenie maksymalne fotela obrotowego wynosi 130 kg.

Zdjęcie rozmiarów fotela:

Gwarancja:

firma Unique przewidział 2 letnią gwarancję na fotel.

Instrukcja montażu:

Montaż fotela jest szczególnie prosty - trwa około 15 minut. Zerknij na instrukcję montażu fotela:

Instrukcja montażu fotela Hero

_breakpoint

Fotel Hero White Siatka

Fotel tapicerowany jest siatką na siedzisku, oparciu oraz zagłówku.

Projektantom i inżynierom Unique udało się stworzyć nowoczesny, jakościowy fotel funkcjonalny.

Ergonomia to zdrowie w miejscu pracy - seria foteli Hero nie dośćznakomicie wygląda to perfekcyjnie dostosowuje się do kształtu ludzkiego ciała. Projektanci zadbali o możliwość nastawy wielu części takich jak zagłówek, podłokietniki, siedzisko, profil lędźwiowy by każdy mógł zbratać fotel do swego kształtu.

Bezkompromisowe podejście do projektu sprawiło, iż fotel Hero zbiera bardzo korzystne recenzje wśród użytkowników co jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Zagłówek i oparcie:

Fotel poręczny musi posiadać zagłówek - w tym modelu jest on regulowany góra - dół w zakresie 5 cm. Oparcie Hero jest potężnie profilowane i posiada z tyły profil lędźwiowy - także regulowany w zakresie góra - dół i kąt pochylenia.

Wsparcie lędźwi jest wyjątkowo ważne gdyż to najmocniej narażony na obciążenia odcinek kręgosłupa. Oparcie z tyłu mocna konstrukcję.

Siedzisko:

Siedzisko Hero jest profilowane - brzegi są wyraźnie podniesione poprzez co użytkownik zyskuje na wygodzie. Zastosowanie siatki powoduje, że siedzisko jest perfekcyjnie wentylowane co docenimy w ciepłe letnie dni. Siedzisko jest oczywiście dostosowywane na wysokość, a także głębokość - pozwala na przypasowanie głębokości do wzrostu co zapobiega uciskowi na uda użytkownika.

Podłokietniki:

Wysokiej klasy podłokietniki tworzone są z czarnego tworzywa - są estetyczne lecz ich największą zaletą jest regulacja w zakresie 3D czyli w trzech płaszczyznach:

  • góra - dół
  • przód tył
  • regulacja na szerokość
Materiały:

Siatka koloru szarego o symbolu NWH-8 - niezwykle wytrzymała tkanina o wyraźnym wzorze siatki. Ma perfekcyjne cechy cyrkulacji powietrza przez co jest wykorzystywana na oparciach foteli biurowych. Dodatkowym atutem siatki jest wysoka odporność mechaniczna, cieplna i właściwości przypasowania się do kształtu. Powoduje to, iż siatka jest uznawana za materiał udoskonalający ergonomię foteli.

Mechanizm i jego funkcje:

SYNCHRON - samoważący z opcją wysuwu siedziska. Wysokiej klasy mechanizm synchroniczny, który samoczynnie dopasowuje wagę użytkownika i dobiera siłę nacisku oparcia by plecy użytkownika. Mechanizm posiada możliwość luźnego bujania się - następuje synchroniczna praca siedziska względem oparcia. Oparcie można zablokować w wybranej przez siebie pozycji. Mechanizm pozwala też na obracanie fotela wokół własnej osi o 360 stopni.

Podstawa jezdna:

Wysokiej jakości polerowane aluminium genialnie się sprawdza i występuje w fotelach klasy premium - taka ma także fotel Hero. Średnica podstawy wynosi 70 cm.

Kółka:

zaimplementowano kółka twarde do powierzchni miękkich, takich jak dywany, wykładziny.

Istnieje możliwość zakupu kółek miękkich pokrytych kauczukiem - bezpiecznych dla podłóg twardych rodzaju panele, drewno czy też gres.

Kółka zaimplementowane w tym modelu posiadają 50 mm średnicy.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.