Fotel MSI MAG CH110 Czarno-czerwony DARMOWY TRANSPORT (4719072612412) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fotel MSI MAG CH110 Czarno-czerwony DARMOWY TRANSPORT (4719072612412) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1635.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
MSI MAG CH110
1635.99
OleOle!
MSI MAG CH110
1639.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:MSI
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

PEŁNA STALOWA RAMA OPARCIA I SIEDZISKA Rama gamingowego krzesła MSI MAG CH110 Gaming Chair tworzona jest w pełni ze stali, dzięki czemu może wytrzymać ciężar do 150 kg. Gracze mogą za każdym razem na niej polegać.

ODDYCHAJĄCE SIEDZISKO XXL Gamingowe krzesło MAG CH110 wykorzystuje oddychającą, dopasowująca się, formowaną piankę o wysokiej przepuszczalności powietrza, zapewniając unikatową wygodę, podparcie dla poszczególnych części ciała i „oddychalność".

dzięki temu krzesło proponuje graczom nieszablonową wygodę nawet po wielu godzinach grania. WYSOKIEJ JAKOŚCI OBICIE O FAKTURZE WŁÓKNA WĘGLOWEGO Oparcie i poduszka siedziska obite są dzianiną o fakturze włókna węglowego, by zasymulować uczucie siedzenia w samochodzie wyścigowym, gwarantując komfort rzędu miliona dolców.

dokładnIE WHAFTOWANY WZÓR SMOKA Na oparciu siedzenia wyszyty jest kunsztowny wzór smoka, który powoduje, iż krzesło nabiera prawdziwego gamingowego charakteru. RegulowanE W CZTERECH PŁASZCZYZNACH (4D) PODŁOKIETNIKI I PODNOSZONE SIEDZISKO Krzesło MAG CH110 zaopatrzone jest w dostosowywane w czterech płaszczyznach podłokietniki (4D) i podnoszone siedzisko, dzięki czemu gracze mogą dopasować swój fotel do najlepszej i najwygodniejszej pozycji do grania.

CERTYFIKOWANY PODNOŚNIK (SIŁOWNIK) PNEUMATYCZNY KLASY 4 Najwyższa, czwarta klasa jakości zastosowanego w krześle MAG CH110 siłownika gazowego do foteli gwarantuje bezproblemowe utrzymanie ciężaru nawet do 150 kg.

ALUMINIOWA PODSTAWA KRZESŁA W kształcie 5-RAMIENNEJ GWIAZDY W modelu MAG CH110 zastosowano oryginalną, usztywnioną aluminiową podstawę krzesła. Obszerniejsza o 20% odporność podstawy, w porównaniu ze typowymi rozwiązaniami, powoduje,przez lata eksploatacji nie będzie się odginać czy w inny sposób odkształcać.

NIEWIARYGODNIE MIĘKKIE, GŁADKIE I CICHE KÓŁKA Z POLIURETANU Cicho poruszające się poliuretanowe kółka fotela, wyglądają niczym koła wyścigowego samochodu. Cechują się łagodnymi, zaokrąglonymi krawędziami, cichym ruchem i bezbłędnie gładką powierzchnią, gwarantując graczom mobilność niezbędną w każdej akcji.

funkcjonalnY ZAGŁÓWEK I PODUSZKA LĘDŹWIOWA Poduszka zagłówka i poduszka podparcia lędźwiowego, które są dostarczane wraz z fotelem, zapewniają graczom wysoką ergonomię podczas siedzenia, zmniejszając napięcie mięśni szyi i mięśni odcinka lędźwiowego.