Fotel MSI MAG CH110 Czarno-czerwony DARMOWY TRANSPORT promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fotel MSI MAG CH110 Czarno-czerwony DARMOWY TRANSPORT oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1279.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Fotel MSI MAG CH110 Czarno-czerwony DARMOWY TRANSPORT
1279.00
ELECTRO.pl
Fotel dla gracza MSI MAG CH110
1499.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:MSI
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Gamingowe krzesło MSI MAG CH110 wykorzystuje oddychającą, dostosowująca się, formowaną piankę o wysokiej przepuszczalności powietrza, zapewniając unikatową wygodę, podparcie dla poszczególnych części ciała i "oddychalność".

dzięki temu krzesło proponuje graczom nieszablonową wygodę nawet po wielu godzinach grania.Korzyści: Pełna stalowa rama oparcia i siedziska Siedzisko o wymiarach XXL wyłożone formowaną, dopasowującą się i oddychającą pianką o wysokiej przepuszczalności powietrza Wysokiej jakości obicia z powierzchnią o fakturze włókna węglowego skrupulatnie wyhaftowany wzór smoka W pełni odchylane oparcie do pozycji 180° regulowane w czterech płaszczyznach (4D) podłokietniki i podnoszone siedzisko Podnośnik pneumatyczny (siłownik) z certyfikatem klasy 4 Aluminiowa podstawa krzesła w ksztalcie 5-ramiennej gwiazdy stanowczo ciche, miękkie i płynnie poruszające się kółka z poliuretanu funkcjonalna poduszka zagłówka i poduszka podparcia lędźwiowego