Fotel MSI Mag CH120I Czarno-szary (4719072760816) promocja 2022

Cena1199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:MSI
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Fotel dla graczy MSI MAG CH120 I Pełna, stalowa rama oparcia i siedziska W pełni odchylane oparcie do pozycji 180° regulowane w czterech płaszczyznach (4D) podłokietniki i podnoszone siedzisko Tłok podnośnika gazowego (siłownika) z dokumentem klasy 4 Stalowa podstawa krzesła w zarysie 5-ramiennej gwiazdy 75-milimetrowe, blokowane kółka jezdne poręczna poduszka zagłówka i poduszka podparcia lędźwiowego OPARCIE Z REGULACJĄ POCHYLENIA DO 180° Oparcie gamingowego krzesła MAG CH120 I można odchylić maksymalnie o 180 stopni, dzięki temu jest to rewelacyjny fotel choćby do najmocniej intensywnych i długofalowych rozgrywek.

Możesz się także na nim swobodnie położyć i zrelaksować. STALOWA RAMA KRZESŁA WYŁOŻONA FORMOWANĄ PIANKĄ Gamingowe krzesło MAG CH120 I charakteryzuje się stalową ramą, która pokryta jest specjalną farbą ramą, dzięki temu na dłuższą metę zapobiec można jej rdzewieniu.

Aby zapewnić graczom niespotykaną wygodę, w krzesłach z kolekcji MAG CH120 I zaimplementowano formowana piankę o wysokiej gęstości, która zapewnia najwyższy komfort siedzenia choćby w trakcie najdłuższych rozgrywek.

regulowanE W CZTERECH PŁASZCZYZNACH (4D) PODŁOKIETNIKI Krzesło MAG CH120 I wyekwipowane jest w dostosowywane w czterech płaszczyznach podłokietniki (4D), dzięki czemu gracze mogą uzyskać najwygodniejszą do grania pozycję przedramion.

funkcjonalnY ZAGŁÓWEK I PODUSZKA LĘDŹWIOWA Poduszka zagłówka i poduszka lędźwiowa zapewniają graczom poręczną pozycję podczas siedzenia na krześle, zmniejszając ucisk na szyję i lędźwie. SIŁOWNIK PNEUMATYCZNY KLASY 4 Gamingowe krzesło MAG CH120 I wyekwipowane jest w certyfikowany siłownik (podnośnik) pneumatyczny klasy 4, który został zatwierdzony poprzez niezależną firmę certyfikującą.

dzięki czemu zapewniono najwyższe standardy bezpieczeństwa. BLOKOWANE KÓŁKA JEZDNE Gamingowe krzesło MAG CH120 I zaopatrzone jest w blokowane kółka jedne, które powodują, że krzesło nie zsunie się z pola walki w chwili, gdy jest najmocniej niezbędne.

STALOWA PODSTAWA KRZESŁA W profilu 5-RAMIENNEJ GWIAZDY Gamingowe krzesło MAG CH120 I charakteryzuje się wykonaną ze stali podstawą, która jest jednocześnie potężna, jak i trwała. Jej wytrzymałość jest o 20% większa od wytrzymałości podstaw konwencjonalnych krzeseł, co powoduje, iż się nie ugina, wspierając jednocześnie graczy podczas wielu bitew i zwycięstw.