Msi Fotel mag ch130 x czarny (4719072788117) promocja 2022

Cena1679.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:MSI
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Gamingowe krzesło MAG CH130 X zostało natchnione konstrukcją foteli używanych w samochodach wyścigowych, ze szczególnym uwzględnieniem wygody i naciskiem na prawidłowe podtrzymywanie ciała gracza. Funkcjonalny, opływowy kształt fotel całkowicie rozluźnia nacisk wywierany przez ciało, a linia podparcia pleców jest w pełni przypasowana do kształtu kręgosłupa, szyi i głowy. Stalowa rama jest zrównoważona i trwała, a poszerzone i pogłębione siedzisko gwarantuje pokaźnie udoskonalony i pełniejszy dosiad. Już dzisiaj możesz radować się nieszablonowym komfortem, niezależnie od tego, czy grasz, czy w pracujesz.

niezrównany komfor
Budowa i stylistyka gamingowego krzesła MAG CH130 X bazują na konstrukcyjnej koncepcji foteli używanych w samochodach wyścigowych. Krzesło to znamionuje się opływowymi, przypasowanymi do krzywizn kręgosłupa, kształtami, które dają graczowi poczucie obszernej prędkości. Dzięki czemu, fotel ten, zagwarantuje wygodne wsparcie, choćby podczas najdłuższych rozgrywek. Lekko pochylona u góry budowa oparcia gwarantuje jeszcze lepsze podparcie dla głowy.

Dbamy o Ciebie, od stóp do głowy
Aby zapewnić graczom wyraźnie obszerniejszy komfort siedzenia, na oparciu w okolicach ramion dodano zakrzywione płaszczyzny, a samo siedzisko ma obszerniejszą aniżeli standardowo, przedłużoną do 57 cm głębokość.

Materiały najwyższej jakości
Na wykończenie boków krzesła zastosowany wysokogatunkowy, aksamitny materiał obiciowy, który daje poczucie unikatowej miękkości i komfortu. Specyficzne przeszycia i stylizowane na skórę wykorzystywaną w fotelach samochodów wyścigowych obicie krzesła, a także wzór włókna węglowego z tyłu oparcia, adekwatny dla gamingu sportowy styl.

wytrzymałość i bezusterkowość
Rama krzesła tworzona jest z twardej, oferującej najszczególniejsze wsparcie, wytrzymałej stali.

Stabilność i wygoda
Formowana pianka o wysokiej gęstości, nie deformuje się podczas siedzenia i w pełni podpiera ludzkie ciało.

najlepsze wsparcie w chwilach zmęczenia
MAG CH130 X pozwala użytkownikom na relaks i odchylenie oparcia aż do 150 poziomów z uzupełniającą, maksymalną 15-stopniową możliwością pochylenia do tyłu siedziska.

Każdy szczegół ma znaczenie
Gamingowe krzesło MAG CH130 X charakteryzuje się wieloma przydatnymi funkcjami i jest produkowane z potężnych materiałów. Tłok podnośnika gazowego z certyfikatem klasy 4 zagwarantuje większe bezpieczeństwo, a regulowany zagłówek i poduszka lędźwiowa gwarantują najwyższy komfort siedzenia. Niepodatne na zarysowania, poliuretanowe kółka o średnicy 60 mm są wyjątkowo trwałe, a jednoczęściowa, stalowa podstawa w profilu 5-ramiennej gwiazdy ma nośność 150 kg.