Platinet Fotel varr indianapolis (43951) (5907595439510) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Platinet Fotel varr indianapolis (43951) (5907595439510) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 571.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Fotel PLATINET Varr Indianapolis 43951 Czarno-niebieski
571.99
Avans.pl
Fotel PLATINET Varr Indianapolis 43951 Czarno-niebieski
571.99
Media Expert

Parametry

Producent:PLATINET
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

VARR INDIANAPOLIS to komfortowy i rewelacyjnie przedstawiający się fotel jednocześnie dla graczy jak i zwykłych użytkowników spędzających przed komputerem długie godziny. Fotel pokryto wysokiej jakości ekoskórą z materiałowymi wstawkami w wyrazistym, niebieskim odcieniu. Obrotowe siedzisko wyposażono w motylkowy mechanizm podnoszenia z gazowym podnośnikiem, co pozwoli na zajęcie wygodnej pozycji i dopasowanie położenia fotela do własnych preferencji.

RÓB SWOJE A FOTEL ZADBA O RESZTĘ
Fotele VARR zostały tworzone z myślą o najszczególniej wymagających użytkownikach. Oddaj się wielogodzinnym, wymagającym maratonom przed komputerem bez uczucia zmęczenia i dyskomfortu. Najwyższa jakość materiałów, nowoczesna kompozycja i regulacja - to technologie, które zadbają o Twój komfort i zdrowie.

konstrukcja INSPIROWANA SPORTAMI MOTOROWYMI
Projektując nasze krzesła inspirowaliśmy się sportowymi fotelami samochodowymi, których kształt nadzwyczajnie dopasowuje się do ludzkiego ciała. Dzięki wykorzystywaniu takiej koncepcji fotele gamingowe VARR umożliwiają udoskonalony rozkład ciężaru, zabezpieczają przed wychyleniami i wygodniejszą pozycję przed komputerem.

TY TU JESTEŚ GŁÓWNYM BOHATEREM
Usiądź wygodnie i poczuj się jak kierowca Formuły 1. Obrotowe siedzisko wyekwipowano w motylkowy mechanizm podnoszenia z gazowym podnośnikiem, dzięki temu fotel zespoisz do swojej sylwetki.

regulowanE PODŁOKIETNIKI
W celu zapewniania jeszcze większej wygody, w fotelach VARR zastosowaliśmy dostosowywane w kilku płaszczyznach podłokietniki.

SWOBODA RUCHÓW
Kółka wyprodukowane z nylonu umożliwiają jeszcze płynniejsze ślizganie, zwiększoną trwałość i wytrzymałość. Ich powłoka jest przyjazna dla większości rodzajów powierzchni.

mocnA PODSTAWA
Pięcioramienna podstawa wytwarzana z mocnego nylonu gwarantuje stabilność i odpowiednie wyważenie.

BO LICZY SIĘ JAKOŚĆ
Fotele VARR zostały stworzone z wysokiej jakości materiału PVC. Jego powierzchnia została pokryta mikroporami, które ulepszają wentylację podczas wielogodzinnego siedzenia.

WIRTUALNY ŚWIAT, REALNY KOMFORT
Razem z modelami MONZA I SILVERSTONE otrzymasz wygodną poduszkę lędźwiową i zagłówek, które pomogą Ci zadbać o odpowiednie ułożenie i komfort kręgosłupa.

SPECYFIKACJA technicznA:
• Pokrycie wytworzone z wysokiej jakości PVC i części siateczki
• Motylkowy mechanizm siedziska
• Podnośnik gazowy 80mm trzeciej klasy
• Kółka 50mm wytworzone z wytrzymałego nylonu
• Pięcioramienna zrównoważona podstawa, wyprodukowana z solidnego nylonu, długość ramienia 320mm
• Maksymalna waga użytkownika to 100 kg.

wymiary:
szerokość: 62 cm
głębokość: 72 cm
wysokość: 108-118 cm