Fotel dirt czarny + darmowy transport! marki Playseat promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fotel dirt czarny + darmowy transport! marki Playseat oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1789.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Fotel PLAYSEAT Dirt Czarny DARMOWY TRANSPORT
1789.00
ELECTRO.pl
Playseat DiRT (czarny)
1809.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:PLAYSEAT
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

znakomite rozwiązanie dla prawdziwych sympatyków gier wyścigowych, a w szczególności miłośników linii gier DiRT marki Codemasters. Dzięki konstrukcji producenta PLAYSEAT realizm i adrenalina stają się jeszcze bliższe.

kompozycja fotela to zastrzeżone rozwiązanie zapewniające jednostajne mocowanie kierownicy i pedałów, całkowitą mobilność zestawu z możliwością składania do wyjątkowo kompaktowych wymiarów. Fotel został pokryty wysokiej jakości czarną alcantarą, czyli materiałem wykorzystywanym w samochodach rajdowych.

Fotel asygnowany jednocześnie dla dorosłych, jak i dla dzieci, do prostej rozrywki i mistrzowskich zastosowań. Parametry specyficzne: - Kompatybilny ze wszystkimi kierownicami, a także dostępnymi zestawami pedałów.

- opatentowany system regulacji fotela, położenia kierownicy i zestawu pedałów. - ergonomiczna budowa fotela wzorowana na prawdziwych fotelach rajdowych. - nad wyraz prosta konfiguracja i możliwość pełnego dostosowania w ciągu kilku sekund.

- Najwyższej jakości materiały, perfekcyjne wykonanie, wytrzymałość i komfort. - nietrudny do przechowywania dzięki zastrzeżonemu systemowi składania - wyjątkowa kolorystyka i wysokiej jakości haftowana grafika nawiązująca do DiRT sugerowany wzrost kierowcy od 120 do 220 cm.

polecana waga kierowcy od 20 do 125 kg. Wymiary fotela w pozycji rozłożonej 130x50x98 cm. Rozmiary fotela w pozycji w pozycji złożonej 27x54x124 cm Waga fotela ok. 20,5 kg.