Fotel Reya White Grey promocja 2024

Cena2589.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie stokrzesel.pl

Parametry

Producent:Unique
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

rozmiary fotela:

Szerokość fotela 68 cm

Głębokość fotela 41-45,5 cm

Wysokość fotela 100 -113 cm

Wysokość siedziska 46-57,5 cm

Obciążenie maksymalne fotela obrotowego wynosi 130 kg.

Zdjęcie wymiarów fotela:

Gwarancja:

firma Unique przewidział 2 letnią gwarancję na fotel.

Instrukcja konstrukcji:

Montaż fotela jest wyjątkowo prosty - trwa około 10 minut. Zerknij na instrukcję montażu fotela:

Instrukcja montażu fotela Reya

_breakpoint

Fotel Reya White Grey

Fotel Reya jest doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie innowacyjny styl i najwyższą jakość wykonania.

Oparcie i siedzisko fotela pokryte są szarą, elastyczną siatką, która się nie odkształca i jest bardzo wytrzymała na ścieranie. W tej wersji kolorystycznej stelaż fotela jest biały. Siatka oprócz komfortu zapewni użytkownikowi odpowiednią wentylację. Zarys siedziska i oparcia został przygotowany zgodnie z najnowszymi wytycznymi ergonomii - tak by kręgosłup utrzymywany był w optymalnej linii, a ułożenie nóg pozwalało na swobodne krążenie krwi.

Twórcy fotela Reya umieścili w nim mechanizm synchroniczny, dostosowywane w dwóch płaszczyznach podłokietniki, niezawodny podnośnik gazowy, a także dopełniającą całość estetyczną aluminiową, pięcioramienną podstawę jezdną.

zdjęcia są poglądowe, stelaż proponowanego modelu jest biały, siatka szara

Oparcie:

Oparcie użyteczny kształt, co najlepiej zauważymy, obserwując progresywny i technologicznie progresywny szkielet widoczny w tylnej części fotela. Pokryte jest komfortową, przepuszczającą powietrze siatką - co jest stanowczo przydatne w gorące dni. Siatka dopasowuję się do kształtu pleców użytkownika, co w dodatku powiększa walory praktyczne fotela. Profil oparcia jest na tyle uniwersalny, że będzie odpowiedni równocześnie dla osób wysokich jak i niskich.

Siedzisko:

Siedzisko fotela Reya pionierski system sprężyn spiralnych, który podkreśla go na tle innych foteli poręcznych, zapewniając nieprzeciętną dotąd wygodę i ergonomię siedzenia. Warto podkreślić dodatkowo zastosowanie wielowarstwowego tapicerowania siatką co razem z układem sprężyn zapewnia rozciągliwość, oraz brak odkształceń.

Siedzisko fotela Reya jest profilowane - brzegi są wyraźnie podniesione poprzez co użytkownik zyskuje na wygodzie. Zastosowanie siatki sprawia, iż siedzisko jest perfekcyjnie wentylowane. Siedzisko jest oczywiście dostosowywane na wysokość i głębokość - zezwala na dobranie głębokości do wzrostu co zapobiega uciskowi na uda użytkownika.

Podłokietniki:

Podłokietniki w fotelach pełnią ważną funkcję - odciążają ramiona, luźne krążenie, udoskonalają ergonomię pracy. Te zastosowane w fotelu Reya dają możliwość regulacji góra-dół i wychylenia na boki. Dzięki czemu każdy użytkownik może przystosować ułożenie podłokietników pod swoje wymagania.

Materiały:

Siatka - bardzo wytrzymała tkanina o wyraźnym wzorze siatki. Ma znakomite cechy cyrkulacji powietrza przez co jest używana na oparciach foteli biurowych. Dodatkowym atutem siatki jest wysoka trwałość mechaniczna, termiczna i parametry dobrania się do kształtu. Sprawia to, iż siatka jest uznawana za materiał udoskonalający ergonomię foteli.

Mechanizm i jego funkcje:

SYNCHRON - z opcją wysuwu siedziska. Wysokiej klasy mechanizm synchroniczny, ma możliwość luźnego bujania się - następuje synchroniczna praca siedziska względem oparcia. Oparcie można zablokować w kilku wybranych przez siebie pozycjach. Mechanizm pozwala też na obracanie fotela wokół własnej osi o 360 stopni.

Podstawa jezdna:

Trwała, lekka podstawa jezdna, produkowana z lakierowanego aluminium. Swoją formą dostosowana do innowacyjnego wyglądu fotela.

Kółka:

zaimplementowano kółka twarde do powierzchni miękkich, takich jak dywany, wykładziny.

Istnieje możliwość zakupu kółek miękkich pokrytych kauczukiem - bezpiecznych dla podłóg twardych rodzaju panele, drewno czy też gres.

Kółka zastosowane w tym modelu mają 60 mm średnicy.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.