Fotel storm marki Halmar promocja 2024

Cena294.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie stokrzesel.pl

Parametry

Producent:Halmar
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

informacje techniczne:
Instrukcja montażu:

Montaż fotela jest szczególnie prosty - trwa około 10 minut. Zerknij na instrukcję konstrukcji fotela:

Instrukcja konstrukcji fotela

_breakpoint

Fotel Storm

interesująca propozycja do młodzieżowego pokoju - fotel Storm. Fotel stylistyka nawiązuje do foteli gamingowych - wzorowany jest na stylu siedzisk aut wyścigowych.

Siedzisko, a także oparcie tapicerowane jest ekoskórą - składa się z czarno - czerwonych kwadratów.

Fotel jest stosunkowo wygodny - pod siedziskiem i oparciem zaimplementowano piankę tapicerska o trafnej grubości i sprężystości co pozytywnie wpływa na komfort używania fotela Storm.

Podłokietniki są stale - wytwarzane z czarnego tworzywa - opadają delikatnie w dół - dzięki temu komfortowo można ułożyć na nich przedramiona.

Materiały:

Ekoskóra - imitacja skóry naturalnej o szczególnie sporej wytrzymałości mechanicznej. Wodoodporna, odporna na zabrudzenia - ekoskóra jest elastyczna i miękka w dotyku. Ekoskóra ma wysoką solidność na ścieranie,, a także jest trudno zapalna. Uznawana jest także za materiał higieniczny - prosto utrzymać ją w czystości. Pielęgnacja polega na użytkowaniu ogólnie dostępnych środków do czyszczenia skaju.

Mechanizm i jego funkcje:

Mechanizm podstawowy: Prosty mechanizm za pomocą którego można regulować płynnie wysokość siedziska. Za regulacje odpowiedzialny jest siłownik pneumatyczny. Mechanizm pozwala także na obrót fotela wokół własnej osi o 360 poziomów.

Podstawa jezdna:

Podstawa jezdna fotelika Storm wykonana jest z lekkiego i wytrzymałego tworzywa. Kolor czarny.

Kółka:

zaimplementowano kółka twarde do powierzchni miękkich, takich jak dywany, wykładziny.

Istnieje możliwość zakupu kółek miękkich pokrytych kauczukiem - bezpiecznych dla podłóg twardych typu panele, drewno czy także gres.

Kółka zaimplementowane w tym modelu mają 50 mm średnicy.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Halmar - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.