Halmar Fotel gamingowy dla graczy honor czarny, czerwony regulacja wysokości promocja 2023

Cena659.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Meble Pumo

Parametry

Producent:Halmar
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Fotel gamingowy dla graczy Honor, czarno-czerwony uwielbiasz dynamiczny, drapieżny, sportowy design? Jeśli tak Honor jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! To postępowy, unikatowy i równocześnie szykowny model,który spełni wszystkie Twoje wymagania!

Współczesny, konkretny design połączony z wygodą i komfortem generuje mebel wyśmienity! Fotel wykonany z ekoskóry, która połączona została z oddychającą dzianiną membranową, dzięki temu jest użyteczny w utrzymaniu czystości,również skutecznie wpływa na wygląd i formę fotela.

dodatkowo fotel zaopatrzony został w mechanizm TILT, który zapewni wygodę w trakcie codziennych zmagań treningowych i umożliwi relaks w czasie przerwy w związku z możliwością swobodnego kołysania się, w trakcie sparingu ułatwi grę przy pomocy blokowania siedziska i oparcia, regulowania wysokości fotela oraz regulacji siły oporu oparcia i wysuwania siedziska.

To wszystkie udogodnienia powstały z myślą o Tobie, aby zagwarantować Ci wygodę i komfort ułożenia ciała podczas wielogodzinnych treningów czy zawodów! Siła, charakter dynamika - zacznij rozgrywkę na najwyższym poziomie!

informacje uzupełniające: szerokość 62 cmwysokość 118-128 cmgłębokość 64 cmwysokość siedziska 49-59 cm zastosowany mechanizm TILT: zezwala na luźne kołysanie się, blokowanie siedziska i oparcia, regulowanie wysokości fotela i regulację siły oporu oparcia