Msi ch130 i fabric (4719072833305) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Msi ch130 i fabric (4719072833305) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
MSI CH130 I FABRIC
1699.00
RTV EURO AGD
Fotel MSI MAG CH130 I Fabric Czarno-szary
1699.00
Media Expert
MSI CH130 I FABRIC
1699.00
OleOle!

Parametry

Producent:MSI
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Fotel gamingowy MAG CH130 I FABRICDzięki miękkiej i oddychającej dzianinie pokochasz krzesło MAG CH130 I FABRIC, od chwili, gdy tylko na nim usiądziesz. Użyteczny, opływowy kształt fotela kompletnie rozluźnia nacisk wywierany poprzez ciało, a linia podparcia pleców jest w pełni dopasowana do kształtu kręgosłupa, szyi i głowy.

Stalowa rama jest stabilna i trwała, a poszerzone i pogłębione siedzisko gwarantuje znacznie ulepszony i pełniejszy dosiad. Już teraz możesz radować się nieszablonowym komfortem, niezależnie od tego, czy grasz, czy w pracujesz.OddychającyPrzewiewna warstwa sprawi, iż nie będzie Ci gorąco, niezależnie od pory roku czy spędzonego w trakcie rozgrywki czasu.Miękki dotykNiezrównana miękkość fotela zapewnia maksymalny komfort, którego tak potrzebujesz w trakcie wielogodzinnych rozgrywek.funkcjonalny designKonstrukcja linii podparcia pleców jest w pełni dostosowana do kształtu kręgosłupa, dzięki temu zapewnia dobre ułożenie pleców choćby w trakcie najdłuższych rozgrywek.nieprzeciętny komfortFotel MAG CH130 I FABRIC, opracowany został zgodnie z koncepcją używaną w konstrukcji foteli samochodów wyścigowych.

Jego kształty cechują się opływowymi liniami, które dają wrażenie szerokiej prędkości i są dostosowane do krzywizn kręgosłupa. Dzięki czemu, nawet podczas najdłuższych rozgrywek, zapewniono użytkownikom niezwykły komfort.

Lekko odchylona u góry kompozycja proponuje jeszcze lepsze podparcie dla głowy.Dbamy o Ciebie od stóp do głowyAby jeszcze bardzie rozszerzyć komfort oraz polepszyć podtrzymywanie ciała użytkownika, w fotelu, dodatkowo wykrzywiono powierzchnię oparcia na wysokości barku i ramion, a siedzisko ma przedłużoną do 57 cm głębokość.Trwały i niezawodnyRama wyprodukowana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości, dzięki czemu zapewniono lepsze podtrzymywanie ciała użytkownika.najlepsze wsparcie, gdy jesteś zmęczonyMAG CH130 I FABRIC pozwala użytkownikom na relaks i odchylenie oparcia do 150 stopni z dodatkowym, maksymalnym odchyleniem siedziska do tyłu o 15 poziomów.Każdy detal ma znaczenieFotel MAG CH130 I FABRIC charakteryzuje się kilkoma przydatnymi cechami i jest wytwarzany z mocnych tworzyw.

Tłok podnośnika gazowego z dokumentem klasy 4 zapewnia większe bezpieczeństwo, a regulowany zagłówek i poduszka lędźwiowa gwarantują najwyższy komfort siedzenia. Oporne na zarysowania, poliuretanowe kółka o średnicy 60 mm są stanowczo trwałe.