Natec Fury Avenger L (czarno-biały) promocja 2024

Cena465.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Natec
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Fury Avenger L to gamingowy fotel, w którym zespoliliśmy najnowsze rozwiązania ze sportową i nadzwyczajną stylistyką. Praktyczny kształt fotela wraz z wysoką jakością użytych tworzyw pozwoli radować się wyśmienitym komfortem w odsłonie, która nada Twojemu stanowisku prawdziwego gamingowego charakteru. Poznaj Fury Avenger L i wejdź na jeszcze wyższy poziom gamingu.

Skrojone na miarę pro
Avenger L to z reguły komfort i wygoda, które stoją bez wątpienia na pierwszym miejscu. Fotel został produkowany z wysokiej jakości materiału, który zapewnia trafną cyrkulację powietrza, co wyraźnie udoskonala komfort podczas najmocniej wymagających rozgrywek. Co więcej, fotel podszyliśmy miękką pianką, dzięki której oparcie jest sprężyste, a siedzisko zapewni Ci maksymalną wygodę.

Dynamiczny i wyrazisty design
Kubełkowy zarys fotela oraz zjawiskowe zestawienie głębokiej czerni wraz z białymi przeszyciami zrewolucjonizuje przestrzeń każdego pokoju czy gabinetu. Sportowa i dynamiczna sylwetka fotela zapewni Ci uzupełniające wrażenia z każdej rozgrywki. Poznaj Fury Avenger i przekonaj się, iż ergonomia i komfort mogą zespajać się w niezwykłą, wyrazistą całość.

wygodne poduszki
Fotel został wyekwipowany w dwie poduszki: górną, a także dolną. Zadaniem dolnej jest wspieranie kręgosłupa na odcinku lędźwiowym. Natomiast druga poduszka pod głowę ma pomóc w utrzymaniu korzystnej pozycji,równocześnie zapewnić wygodę i komfort podczas codziennego stosowania.

Podłokietniki z regulacją
Pewna kontrola to podstawa dla każdego gracza. Avenger L został zaopatrzony w wygodne grube, wyściełane podłokietniki z materiału, dzięki którym odciążysz barki i dłonie w trakcie pracy albo długich maratonów gamingowych. Przy pomocy wygodnej regulacji podłokietników wraz z oparciem, trafnie złączysz fotel do swej sylwetki.

Wysokiej jakości kółka
Fury Avenger L posiada specjalne gumowane koła, które gładko i cicho suną po każdej podłodze, chroniąc powierzchnie przed zarysowaniem. Materiał, z którego zostały stworzone, rozszerza przyczepność oraz mobilność fotela.

konieczna regulacja wysokości
Avenger L został zaopatrzony w wytrzymały mechanizm, który umożliwia łatwą regulację siedziska w płaszczyźnie góra-dół. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu fotela względem poziomu biurka czy Twojego wzrostu zyskasz jeszcze więcej komfortu oraz przyjmiesz naturalną pozycję.

dostosuj kąt nachylenia fotela
zaimplementowana regulacja ustawienia kąta nachylenia fotela wraz z możliwością blokady zagwarantuje Ci maksymalną wygodę, dzięki której każda rozgrywka stanie się komfortowa jak nigdy dotąd.

solidna podstawa
potężna pięcioramienna podstawa zagwarantuje zrównoważoną pozycję, nawet w trakcie gwałtownych ruchów. Bazę wieńczą wytrzymałe i zwinne kółka, które całkowitą mobilność fotela, a także pewną ochronę podłogi przed zarysowaniami. Budowa utrzymuje ciężar do 150 kg.EAN: 5901969426816
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NFF-1711
rodzaj: Fotel biurowy
Regulacja: Wysokość siedziska
Materiał: Poliester
Akcesoria w komplecie: Poduszka lędźwiowa, Poduszka zagłówkowa
rozmiary: 133 x 48 x 38 cm