Next level racing nlr-g003 pro gaming chair leather & suede edition (9359668000022) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Next level racing nlr-g003 pro gaming chair leather & suede edition (9359668000022) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1229.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Next Level Racing NLR-G003 Pro Gaming Chair Leather & Suede Edition - gamingowy - skóra naturalna - do 140 kg
1229.00
OleOle!
Next Level Racing NLR-G003 Pro Gaming Chair Leather & Suede Edition - gamingowy - skóra naturalna - do 140 kg
1819.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Next Level Racing
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

demonstrujemy fotel Next Level Racing Pro Gaming Chair, zaprojektowany jako uzupełnienie doświadczenia Next Level Racing. Produkowane w tym samym standardzie wysokiej jakości, co ekosystem Next Level Racing, fotele Pro Gaming Chairs posiadają zapewnić te same wrażenia premium Next Level Racing.

produkowane z najwyższej jakości tworzyw dla maksymalnego komfortu i ergonomii, fotele do gier Pro zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Proponując duży zakres regulacji, funkcji i użyteczną konstrukcję, Pro Gaming Chair pozwala użytkownikowi znaleźć świetne ustawienie dla maksymalnej sprawności.

Zaprojektowany elegancko i z myślą o sportach motorowych, fotel Pro Gaming Chair będzie pasował do estetyki biura każdego użytkownika albo pokoju gier. Wykorzystując przemysłowy, obrabiany maszynowo cykl łączenia, krzesło Pro Gaming zagwarantuje silne połączenie pomiędzy najróżniejszymi komponentami, gwarantując maksymalną wytrzymałość.solidna kompozycjaKrzesło do gier Pro jest stworzone z najwyższej jakości materiału, by zapewnić najwyższą jakość rozgrywki.

Rama fotela Pro Gaming Chair jest zbudowana ze stalowego, spawanego robotem korpusu konstrukcyjnego o grubości 2 mm, żeby zapewnić maksymalną sztywność w trakcie długich godzin grania. Odlewana 5-ramienna podstawa ze stali węglowej zapewnia potężną i cichą platformę dla fotela Pro Gaming Chair, gwarantując maksymalną trwałość użytkownikom o zróżnicowanych rozmiarach.

Dociskowe kółka samonastawne o średnicy 60 mm składają się z nylonowego rdzenia, który sprawia, iż kółko samonastawne jest potężne i ciche w trakcie poruszania się po miękkich albo twardych podłogach. Umieszczony na podnośniku gazowym 4 klasy bezpieczeństwa, Pro Gaming Chair gwarantuje wsparcie dla użytkowników o zróżnicowanej wadze do 140 kgMateriał wysokiej jakościKrzesło Pro Gaming Chair jest wykonane z najwyższej jakości skóry PU połączonej z najwyższej jakości zamszową dzianiną, by zapewnić użytkownikowi długowieczność i komfort.

Wysokiej jakości skóra PU jest miękka i trwała, a równocześnie gwarantuje higieniczną powierzchnię do czyszczenia. Podobnie jak w sytuacji skóry PU, wysokiej jakości zamsz gwarantuje trwałą i przyczepną powierzchnię.

Podstawa fotela Pro Gaming Chair jest wykonana z pianki utwardzanej na zimno, w trakcie gdy oparcie i zagłówki są produkowane z pianki o wysokiej gęstości, aby zapewnić maksymalny komfort, gwarantując wsparcie i komfortową podstawę i oparcie podczas długich godzin grania i zawodów e-sportowych.Dbałość o detaleDostarczanie szczegółów, które sprawią, iż Twoje krzesło do gier będzie unikatowe!

Krzesło Pro Gaming Chair proponuje przemysłowe, obrabiane maszynowo szyte wzory, które ściśle odwzorowują pojazdy do sportów motorowych, zapewniając równocześnie wysmakowane i wysokiej jakości wykończenie w kolorze czerwonym.

Boczne wykończenia posiadają wykończenie z włókna węglowego, jak w większości ekskluzywnych samochodów. Pro Gaming Chair jest jeszcze wyposażony w zagłówek firmy Next Level Racing i poduszkę lędźwiową, które można w pełni przystosować do preferowanej przez użytkownika pozycji.

Krzesło dla graczy Pro jest uzupełnione niestandardowymi fotelami Next Level Racing, które nadzwyczajne wykończenie. Haftowane logo Next Level Racing podnoszą wygląd Pro Gaming Chair, gwarantując pełne wrażenia z producenta.Zbudowane dla komfortuKrzesło Pro Gaming Chair ma być jednym z najwygodniejszych foteli do gier do codziennego wykorzystania albo w trakcie zawodów e-sportowych.

Zbudowany z pianki utwardzanej na zimno dla podstawy i oparcia z pianki o obszernej gęstości, użytkownik może korzystać z podkładu wspierającego. Pozwala to w dodatku na udoskonalone rozłożenie ciężaru podczas siedzenia w fotelu do gier poprzez długie godziny użytkowania.

Krzesło Pro Game Chair ma dobraną podstawę i oparcie, jak w sytuacji foteli wyścigowych, co czyni go wspaniałym wyborem dla użytkowników, którzy szukają uczucia przytulenia w trakcie siedzenia. Krzesło do gier Pro jest w dodatku wspaniałym dodatkiem do wszelkich wydarzeń e-sportowych, ponieważ zagwarantuje nieograniczający kształt, z wieloma poziomami skrupulatnej regulacji, co zagwarantuje długie godziny użytkowania.szeroki zakres regulacjiUzyskaj odpowiednią konfigurację, by uzyskać słuszne wrażenia z gry.

Krzesło do gier Pro oferuje ramię 4D, które umożliwia wysokość, obrót, szerokość, w przód iw tył, gwarantując maksymalną regulację. Ten poziom regulacji zapewnia słuszną ergonomię i komfort dla użytkownika.

oferując 135 stopni pochylenia oparcia, użytkownik może starannie dostroić kąt w zależności od preferencji. Wielofunkcyjny mechanizm przechylania zagwarantuje użytkownikowi łatwą regulację, żeby zapewnić adekwatne pozycjonowanie na najwyższym poziomie konkurencyjnych gier i e-sportów.

Ramiona 4D umożliwiające regulację wysokości, obrotu, szerokości i w przód i w tył Zbudowany z myślą o wytrzymałości dzięki spawanej zrobotyzowanej konstrukcji stalowej ramy o grubości 2 mm i stalowej podstawie Podstawa siedziska z pianki formowanej na zimno o wysokiej gęstości gwarantuje najwyższy komfort Wielofunkcyjny mechanizm przechylania do prostej regulacji W pakiecie zamszowe podparcie lędźwiowe i poduszka zagłówka Kompatybilny z ekosystemem stojaków na koła Next Level Racing wyprodukowany z wysokiej jakości skóry PU i tkaniny zamszowej Akcesoria w komplecie: Krzesło do gier Next Level Racing Pro (opcja i podstawa) Podstawa ze stali węglowej komplet sprzętu Cyfrowa instrukcja montażu i filmy montażowe dostępne tutaj: https://bit.ly/nlr-instructions rozmiary: Przy 0 stopniach pochylenia: 75 x 72 x 130 cmPozostałe parametry: Maksymalna waga: 140 kg Obsługiwana wysokość: 120 -210 cm rozmiar opakowania: 83.5 cm x 70 cm x 33.5 cm Waga opakowania: 29.2 kg Czarna skóra premium PU i czarna tkanina zamszowa Numer artykułu: NLR-G003...