nlr-g004 elite gaming chair leather edition marki Next level racing promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem nlr-g004 elite gaming chair leather edition marki Next level racing oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2079.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Next Level Racing NLR-G004 Elite Gaming Chair Leather Edition Gamingowy do 140kg Skóra naturalna Czarny
2079.00
OleOle!
Next Level Racing NLR-G004 Elite Gaming Chair Leather Edition Gamingowy do 140kg Skóra naturalna Czarny
2179.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Next Level Racing
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

ukazujemy fotel gamingowy Next Level Racing Elite, zaprojektowany jako uzupełnienie doświadczenia Next Level Racing. Wykonane w tym samym standardzie wysokiej jakości, co ekosystem Next Level Racing, fotele Elite Gaming Chairs mają zapewnić te same wrażenia premium Next Level Racing.

produkowane z najwyższej jakości tworzyw dla maksymalnego komfortu i ergonomii, seria foteli do gier Elite została zaprojektowana z myślą o trwałości. Oferując szeroki zakres regulacji, funkcji i praktyczną konstrukcję, Elite Gaming Chair pozwala użytkownikowi znaleźć nadzwyczajne ustawienie dla maksymalnej sprawności.

Zaprojektowany elegancko i z myślą o sportach motorowych, Elite Gaming Chair będzie pasował do estetyki biura albo pokoju gier każdego użytkownika. Dzięki zaimplementowaniu przemysłowego, obrabianego maszynowo procesu łączenia, krzesło Elite Gaming zapewnia silne połączenie między rozmaitymi komponentami, gwarantując maksymalną trwałość.mocna konstrukcjaKrzesło do gier Elite jest wyprodukowane z najwyższej jakości materiału, aby zapewnić najwyższą jakość rozgrywki.

Rama fotela Elite Gaming Chair jest zbudowana ze stalowego, spawanego poprzez roboty, korpusu konstrukcyjnego o grubości 2 mm, by zapewnić maksymalną sztywność podczas długich godzin grania. W pełni obrobiona 5-ramienna aluminiowa podstawa zapewnia solidną i cichą platformę dla Elite Gaming Chair, zapewniając maksymalną trwałość użytkownikom o różnorodnych wymiarach.

Dociskowe kółka samonastawne o średnicy 60 mm składają się z nylonowego rdzenia, który powoduje, że kółko samonastawne jest mocne i ciche w trakcie poruszania się po miękkich lub twardych podłogach. Umieszczony na podnośniku gazowym 4 klasy bezpieczeństwa, Elite Gaming Chair gwarantuje wsparcie dla użytkowników o przeróżnej wadze do 140 kg.Materiał wysokiej jakościKrzesło Elite Gaming Chair jest wykonane z najwyższej jakości skóry PU, żeby zapewnić użytkownikowi długowieczność i wygodę.

Wysokiej jakości skóra PU jest miękka i trwała, a jednocześnie zapewnia higieniczną powierzchnię do czyszczenia. Krzesło Elite Gaming Chair jest produkowane w 100% z formowanej na zimno pianki o wysokiej gęstości, co zapewnia najwyższy komfort, zapewniając użytkownikowi wsparcie.

Korzystanie z formowanej na zimno pianki o pokaźnej gęstości; fotel Next Level Racing Elite Gaming Chair to znakomite rozwiązanie na długie godziny gier i zawodów e-sportowych.obfity zakres regulacjiUzyskaj odpowiednią konfigurację, żeby uzyskać optymalne wrażenia z gry.

Krzesło do gier Elite proponuje ramię 4D, które umożliwia wysokość, obrót, szerokość, w przód iw tył, gwarantując maksymalną regulację. Ten poziom regulacji gwarantuje trafną ergonomię i komfort dla użytkownika.

proponując 135 poziomów pochylenia oparcia, użytkownik może precyzyjnie dostroić kąt w zależności od preferencji. Wielofunkcyjny mechanizm przechylania zapewnia użytkownikowi łatwą regulację, by zapewnić stosowne pozycjonowanie na najwyższym poziomie konkurencyjnych gier i e-sportów.Zbudowane dla komfortuKrzesło do gier Elite ma być jednym z najwygodniejszych foteli do gier do codziennego stosowania lub zawodów e-sportowych.

wykonany w 100% z pianki o wysokiej gęstości dla podstawy i oparcia siedziska, użytkownik skorzysta na wspierającym fundamencie. Krzesło do gier Elite jest ponadto perfekcyjnym dodatkiem do każdej przestrzeni biurowej, umożliwiając udoskonalone rozłożenie ciężaru podczas siedzenia w fotelu do gier poprzez długie godziny używania.

Krzesło Elite Game Chair ma szerszą podstawę i oparcie, dzięki temu jest wspaniałym wyborem dla wszelkich typów użytkowników, zapewniając jednocześnie uczucie przytulania.Dbałość o szczegółyDostarczanie szczegółów, które sprawią, że Twoje krzesło do gier będzie nieszablonowe!

Elite Gaming Chair oferuje przemysłowe, obrabiane maszynowo szyte wzory, które ściśle odwzorowują pojazdy do sportów motorowych, gwarantując jednocześnie wykwintne i najwyższej jakości wykończenie. Boczne wykończenia posiadają wykończenie z włókna węglowego, jak w większości elitarnych samochodów.

Elite Gaming Chair jest na dodatek zaopatrzony w zagłówek marki Next Level Racing i poduszkę lędźwiową, które można w pełni dopasować do preferowanej poprzez użytkownika pozycji. Elite Gaming Chair jest uzupełniony niestandardowymi fotelami Next Level Racing, które świetne wykończenie.

Haftowane logo Next Level Racing podnoszą wygląd Elite Gaming Chair, zapewniając pełne wrażenia z firmy. Ramiona 4D umożliwiające regulację wysokości, obrotu, szerokości, a także w przód i w tył Zbudowany z myślą o wytrzymałości dzięki spawanej zrobotyzowanej konstrukcji stalowej ramy o grubości 2 mm i aluminiowej podstawie 100% pianka formowana na zimno o wysokiej gęstości gwarantuje najwyższy komfort Wielofunkcyjny mechanizm przechylania do nietrudnej regulacji W zestawie zamszowe podparcie lędźwiowe i poduszka zagłówka Kompatybilny z ekosystemem stojaków na koła Next Level Racing wyprodukowany z wysokiej jakości skóry PU Akcesoria w zestawie: Krzesło do gier Next Level Racing (opcja i podstawa) Podstawa aluminiowa komplet sprzętu Cyfrowa instrukcja konstrukcji i filmy montażowe dostępne tutaj: https://bit.ly/nlr-instructions rozmiary: Przy 0 poziomach pochylenia: 75 x 72 x 130 cmPozostałe parametry: Maksymalna waga: 140 kg Obsługiwana wysokość: 120 -210 cm rozmiar opakowania: 87 x 70 x 37 cm Waga opakowania: 3.9 kg Czarna skóra premium PU Numer artykułu: NLR-G004...