Next Level Racing NLR-G005 Elite Gaming Chair Leather & Suede Edition (9359668000046) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Next Level Racing NLR-G005 Elite Gaming Chair Leather & Suede Edition (9359668000046) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2079.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Next Level Racing NLR-G005 Elite Gaming Chair Leather & Suede Edition Gamingowy do 140kg Skóra naturalna Czarny
2079.00
OleOle!
Next Level Racing NLR-G005 Elite Gaming Chair Leather & Suede Edition Gamingowy do 140kg Skóra naturalna Czarny
2079.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Next Level Racing
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

przedstawiamy fotel gamingowy Next Level Racing Elite, zaprojektowany jako uzupełnienie doświadczenia Next Level Racing. Wyprodukowane w tym samym standardzie wysokiej jakości, co ekosystem Next Level Racing, fotele Elite Gaming Chairs mają zapewnić te same wrażenia premium Next Level Racing.

stworzone z najwyższej jakości materiałów dla maksymalnego komfortu i ergonomii, kolekcja foteli do gier Elite została zaprojektowana z myślą o trwałości. Oferując wielki zakres regulacji, funkcji i praktyczną konstrukcję, Elite Gaming Chair pozwala użytkownikowi znaleźć idealne ustawienie dla maksymalnej wydajności.

Zaprojektowany elegancko i z myślą o sportach motorowych, Elite Gaming Chair będzie pasował do estetyki biura lub pokoju gier każdego użytkownika. Dzięki zastosowaniu przemysłowego, obrabianego maszynowo cyklu łączenia, krzesło Elite Gaming zapewnia silne połączenie pomiędzy różnorodnymi komponentami, gwarantując maksymalną solidność.konkretna kompozycjaKrzesło do gier Elite jest stworzone z najwyższej jakości materiału, by zapewnić najwyższą jakość rozgrywki.

Rama fotela Elite Gaming Chair jest zbudowana ze stalowego, spawanego przez roboty, korpusu konstrukcyjnego o grubości 2 mm, by zapewnić maksymalną sztywność w trakcie długich godzin grania. Odlewana 5-ramienna aluminiowa podstawa zapewnia potężną i cichą platformę dla Elite Gaming Chair, gwarantując maksymalną wytrzymałość użytkownikom o najróżniejszych wymiarach.

Dociskowe kółka samonastawne o średnicy 60 mm składają się z nylonowego rdzenia, który powoduje, że kółko samonastawne jest mocne i ciche w trakcie poruszania się po miękkich lub twardych podłogach. Umieszczony na podnośniku gazowym 4 klasy bezpieczeństwa, Elite Gaming Chair gwarantuje wsparcie dla użytkowników o najróżniejszej wadze do 140 kg.Materiał wysokiej jakościKrzesło Elite Gaming Chair jest stworzone z najwyższej jakości skóry PU połączonej z najwyższej jakości zamszową tkaniną, by zapewnić użytkownikowi długowieczność i komfort.

Wysokiej jakości skóra PU jest miękka i trwała, a jednocześnie zapewnia higieniczną powierzchnię do czyszczenia. Podobnie jak w sytuacji skóry PU, wysokiej jakości zamsz zagwarantuje trwałą i przyczepną powierzchnię.

Krzesło Elite Gaming Chair jest wytworzone w 100% z formowanej na zimno pianki o wysokiej gęstości, co gwarantuje najwyższy komfort, zapewniając użytkownikowi wsparcie. Korzystanie z formowanej na zimno pianki o wielkiej gęstości; fotel Next Level Racing Elite Gaming Chair to znakomite rozwiązanie na długie godziny gier i zawodów e-sportowych.Dbałość o detaleDostarczanie szczegółów, które sprawią, że Twoje krzesło do gier będzie nieszablonowe!

Elite Gaming Chair proponuje przemysłowe, obrabiane maszynowo szyte wzory, które ściśle odwzorowują pojazdy do sportów motorowych, zapewniając równocześnie szykowne i najwyższej jakości wykończenie. Boczne wykończenia mają wykończenie z włókna węglowego, jak w większości elitarnych samochodów.

Elite Gaming Chair jest ponadto wyekwipowany w zagłówek producenta Next Level Racing i poduszkę lędźwiową, które można w pełni dopasować do preferowanej poprzez użytkownika pozycji. Elite Gaming Chair jest uzupełniony niestandardowymi fotelami Next Level Racing, które rewelacyjne wykończenie.

Haftowane logo Next Level Racing podnoszą wygląd Elite Gaming Chair, zapewniając pełne wrażenia z marki.Zbudowane dla komfortuKrzesło do gier Elite ma być jednym z najwygodniejszych foteli do gier do codziennego wykorzystywania albo zawodów e-sportowych.

wyprodukowany w 100% z pianki o wysokiej gęstości dla podstawy i oparcia siedziska, użytkownik skorzysta na wspierającym fundamencie. Krzesło do gier Elite jest dodatkowo znakomitym dodatkiem do każdej przestrzeni biurowej, umożliwiając udoskonalone rozłożenie ciężaru w trakcie siedzenia w fotelu do gier przez długie godziny użytkowania.

Krzesło Elite Game Chair ma szerszą podstawę i oparcie, dzięki czemu jest wspaniałym wyborem dla wszystkich typów użytkowników, gwarantując jednocześnie uczucie przytulania.spory zakres regulacjiUzyskaj odpowiednią konfigurację, by uzyskać optymalne wrażenia z gry.

Krzesło do gier Elite oferuje ramię 4D, które zezwala na wysokość, obrót, szerokość, w przód iw tył, zapewniając maksymalną regulację. Ten poziom regulacji zagwarantuje stosowną ergonomię i komfort dla użytkownika.

oferując 135 stopni pochylenia oparcia, użytkownik może skrupulatnie dostroić kąt w zależności od preferencji. Wielofunkcyjny mechanizm przechylania gwarantuje użytkownikowi łatwą regulację, by zapewnić trafne pozycjonowanie na najwyższym poziomie konkurencyjnych gier i e-sportów.

Ramiona 4D umożliwiające regulację wysokości, obrotu, szerokości i w przód i w tył Zbudowany z myślą o wytrzymałości dzięki spawanej zrobotyzowanej konstrukcji stalowej ramy o grubości 2 mm i aluminiowej podstawie 100% pianka formowana na zimno o wysokiej gęstości zagwarantuje najwyższy komfort Wielofunkcyjny mechanizm przechylania do nieskomplikowanej regulacji W zestawie zamszowe podparcie lędźwiowe i poduszka zagłówka Kompatybilny z ekosystemem stojaków na koła Next Level Racing wyprodukowany z wysokiej jakości skóry PU i dzianiny zamszowej Akcesoria w zestawie: Krzesło do gier Next Level Racing (opcja i podstawa) Podstawa aluminiowa pakiet sprzętu Cyfrowa instrukcja montażu i filmy montażowe dostępne tutaj: https://bit.ly/nlr-instructions wymiary: Przy 0 stopniach pochylenia: 75 x 72 x 130 cmPozostałe cechy: Maksymalna waga: 140 kg Obsługiwana wysokość: 120 -210 cm rozmiar opakowania: 87 x 70 x 37 cm Waga opakowania: 32.9 kg Czarna skóra premium PU i czarna tkanina zamszowa Numer artykułu: NLR-G005...