Obrotowy fotel gamingowy NORDHOLD - YMIR - żółty, NH-YMR-Y promocja 2021

Cena549.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Dwunastka

Parametry

Producent:Nordhold
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

 • Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu adekwatnej pozycji ciała oraz wygody w trakcie długich sesji przy komputerze.
 • Profilowane oparcie i siedzenie zapewniające wygodę i komfort.
 • Dwie poduszki z możliwością dostosowania pozycji do utrzymania poprawnej pozycji podczas użytkowania.
 • Miękkie podłokietniki
 • Mechanizm TILT - bujanie się na fotelu i możliwość blokady w wybranej pozycji
 • Gumowane kółka chroniące panele przed porysowaniem.
 • konkretna pięcioramienna podstawa.
 • Zmiana pochylenia kąta oparcia aż do 180°
 • Wysokiej klasy siłownik dający opcję podnoszenia i opuszczania wysokości siedziska.
 • kupując dostajesz gwarancję wysokiej jakości materiałów, a także w razie problemów, szybką naprawę poprzez profesjonalny serwisw Polsce.
 • dostępny w kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym i białym.
Dlaczego fotel gamingowy Nordhold?

Gracze oraz inne osoby spędzający dziennie długie godziny przed komputerem są narażeni na problemy zdrowotne wywołane złą postawą. Fotele gamingowe Nordhold zostały tworzone specjalnie z myślą o takich warunkach. Fotele Nordhold cechuje wysoka ergonomia, dzięki wielu opcjom
regulacji przypasujesz fotel do swoich wymagań.

Niewygodna pozycja nie tylko negatywnie wpływa na Twoje zdrowie, ale także na jakość pracy i osiągnięcia uzyskiwane w grach. W dobie gdy każda milisekunda różnicy w pingu oraz klatka w grze jest na wagę złota często zapominamy o czynniku ludzkim, czyli o Nas.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak duży wpływ na Twoją skuteczność mają warunki w jakich korzystacie z komputera? My tak, dlatego także korzystając ze swego wieloletniego doświadczenia na rynku, a także pasji zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie wysokiej jakości, komfortowych foteli gamingowych.

nowoczesny wygląd, kształt inspirowany kubełkowymi fotelami w samochodach rajdowych. Dobór jednego z aż czterech dostępnych barw pozowli Ci perfekcyjnie wkomponować fotel Nordhold Ymir w plan wybranego pomieszczenia.

Miękkie podłokietniki

Nikt nie lubi godzinami opierać łokci na twardym jak skała plastiku, dlatego również podłokietniki stworzone są z miękkiego, wytrzymałego na odkształcenia materiału gwarantującego wygodę choćby przy długim stosowaniu.

Poduszki

W cenie fotela otrzymasz dwie poduszki, jedną pod szyję a drugą pod odcinek lędźwiowy. Bezproblemowo wyregulujesz jewyśmienicie dopasowały się do Twojego ciała.

Regulacja oparcia

Oparcie fotela położysz prawie do pozycji 180°! Funkcja doskonała do odprężenia się i oglądania wyżej położonego telewizora albo grania na konsoli. Fotel ma także system TILT pozwalający na bujanie siedziskiem i zablokowanie go w wybranej pozycji.