Puma active gaming seat fotel gamingowy playset, czarny promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Puma active gaming seat fotel gamingowy playset, czarny oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 769.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Playseat® Puma Active Gaming Seat Gamingowy do 122kg Tkanina Czarny
769.00
OleOle!
-10%
Playseat® Puma Active Gaming Seat Gamingowy do 122kg Tkanina Czarny
769.00
RTV EURO AGD
Fotel PLAYSEAT Puma Active Czarny
849.99
Avans.pl
Fotel PLAYSEAT Puma Active Czarny
849.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:PUMA
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Playseat® | PUMA Active Gaming Seat Korzystając z doświadczenia PUMA, Playseat® proponuje postępowy fotel do grania wspaniale dopasowujący się do ciała. Playseat® | PUMA Active Gaming Seat to genialne narzędzie dla każdego gracza.

Ergonomia Ten rewolucyjny fotel zapewnia aktywną i dobrą pozycję w trakcie gry umożliwiając graczowi pełną swobodę ruchów. Pozwala to maksymalnie wykorzystać efektywność gracza w trakcie rozgrywki. Unikatowa kompozycja specyficzna kompozycja skupia się na uzyskaniu pełnej kontroli podczas gry i gwarantuje doskonałą pozycję siedzącą dla graczy, niezależnie od poziomu, wieku czy wzrostu.

Fotel podąża za ruchami gracza i gwarantuje całkowitą swobodę ruchów zarówno w trybie ataku jak i defensywy. Fotel jest także rewelacyjny siedziskiem do relaksu, gwarantując poczucie stałego komfortu, nawet po wielogodzinnych sesjach grania.

Pełna swoboda ruchów Specjalna kompozycja ActiFit ™ gwarantuje pełną swobodę ruchów w trakcie grania, pozwalając na utrzymanie aktywnej i dobrej pozycji siedzącej. Najwyższy komfort Fotel Active Gaming Seat dostosowuje się do wszystkich pozycji gracza, gdy zanurza się w akcji na ekranie.

Dzięki zaimplementowaniu progresywnych, oddychających materiałów pozostaje komfortowy nawet po wielu godzinach zabawy. Przechowywanie Cztery materiałowe,przystępne kieszenie zapewniają miejsce na kontroler, telefon, pilot do telewizora lub cokolwiek co chcemy w nich umieścić.

Pełna kontrola oryginalne gumowe nóżki Playseat MotionForce ™ najkorzystniejszą pozycję siedzącą podczas gry. Kolor: Czarny Dopuszczalna waga: 122 kg Waga: 7 kg Podświetlenie: Nie Materiał podstawy: Stal Materiał obicia oparcia: Poliuretan