Razer Enki (czarno-zielony), RZ38-03720100-R3G1 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Razer Enki (czarno-zielony), RZ38-03720100-R3G1 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1519.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Razer Enki (czarno-zielony)
1519.00
OleOle!
Fotel RAZER Enki Czarno-zielony
1999.00
Media Expert
Razer Enki (czarno-zielony)
1999.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Razer
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

niezależnie od tego, czy Ci trzeba się zrelaksować, czy też stoczyć zażartą walkę, na komfortowym fotelu razer enki możesz spędzić cały dzień nie przerywając gry. Trafny rozkład obciążenia pozwoli zasiadać w fotelu gamingowym poprzez cały dzień.korzyści: podparcie lędźwiowe fotela razer enki wspiera dolny odcinek pleców i sprzyja przyjmowaniu neutralnej pozycji.

dzięki temu plecy mniej się męczą w dłuższym czasie. Poduszki fotela razer enki dopełniają się nawzajem: miększe siedzisko uprzyjemnia siedzenie, a twardsze oparcie solidnie wspiera plecy. Dzięki czemu zyskujesz połączenie miękkości i twardości składające się na niezrównany komfort.

najważniejsze obszary fotela razer enki są pokryte miękką, fakturowaną dzianiną oferującą bardziej wyszukany komfort, a krawędzie są obszyte gładką sztuczną skórą, która lepiej znosi codzienne wykorzystywanie.

na fotelu możesz się komfortowo rozsiąść dzięki mechanizmowi reagującemu na twoją wagę i odchylić choćby do 152°. Razer enki ma miękką poduszkę za głowę, która dopasowuje się do kształtu głowy i szyi, gwarantując wygodne wsparcie w tych kluczowych miejscach.