Razer enki (czarny) (8886419354062) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Razer enki (czarny) (8886419354062) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1689.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Fotel RAZER Enki Czarny
1689.00
Media Expert
Razer Enki (czarny)
1699.00
OleOle!
Razer Enki (czarny)
1699.00
RTV EURO AGD
Enki Czarny Fotel dla gracza RAZER
1699.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Razer
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

niezależnie od tego, czy Ci potrzeba się zrelaksować, czy również stoczyć zażartą walkę, na komfortowym fotelu razer enki możesz spędzić cały dzień nie przerywając gry. Trafny rozkład obciążenia pozwoli zasiadać w fotelu gamingowym przez cały dzień.korzyści: podparcie lędźwiowe fotela razer enki wspiera dolny odcinek pleców i sprzyja przyjmowaniu neutralnej pozycji.

dzięki czemu plecy mniej się męczą w dłuższym czasie. Poduszki fotela razer enki dopełniają się nawzajem: miększe siedzisko uprzyjemnia siedzenie, a twardsze oparcie potężnie wspiera plecy. Dzięki temu zyskujesz połączenie miękkości i twardości składające się na niezrównany komfort.

najważniejsze obszary fotela razer enki są pokryte miękką, fakturowaną dzianiną oferującą bardziej wyszukany komfort, a krawędzie są obszyte gładką sztuczną skórą, która lepiej znosi codzienne użytkowanie.

na fotelu możesz się komfortowo rozsiąść dzięki mechanizmowi reagującemu na twoją wagę i odchylić choćby do 152°. Razer enki ma miękką poduszkę za głowę, która dostosowuje się do kształtu głowy i szyi, gwarantując komfortowe wsparcie w tych kluczowych miejscach.