Razer Enki (quartz) (8886419354253) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Razer Enki (quartz) (8886419354253) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Razer Enki (quartz)
1699.00
OleOle!
-3%
Fotel RAZER Enki Różowy
1699.00
Media Expert
Enki Różowy Fotel dla gracza RAZER
1739.00
MediaMarkt.pl
Razer Enki (quartz)
1749.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Razer
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

niezależnie od tego, czy Ci trzeba się zrelaksować, czy również stoczyć zażartą walkę, na komfortowym fotelu razer enki możesz spędzić cały dzień nie przerywając gry. Trafny rozkład obciążenia pozwoli zasiadać w fotelu gamingowym przez cały dzień.korzyści: podparcie lędźwiowe fotela razer enki wspiera dolny odcinek pleców i sprzyja przyjmowaniu neutralnej pozycji.

dzięki temu plecy mniej się męczą w dłuższym czasie. Poduszki fotela razer enki dopełniają się nawzajem: miększe siedzisko uprzyjemnia siedzenie, a twardsze oparcie solidnie wspiera plecy. Dzięki czemu zyskujesz połączenie miękkości i twardości składające się na niezrównany komfort.

najważniejsze obszary fotela razer enki są pokryte miękką, fakturowaną dzianiną proponującą bardziej wyszukany komfort, a krawędzie są obszyte gładką nienaturalną skórą, która lepiej znosi codzienne użytkowanie.

na fotelu możesz się wygodnie rozsiąść dzięki mechanizmowi reagującemu na twoją wagę i odchylić nawet do 152°. Razer enki ma miękką poduszkę za głowę, która dopasowuje się do kształtu głowy i szyi, zapewniając komfortowe wsparcie w tych kluczowych miejscach.