Razer Iskur X XL (czarno-zielony) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Razer Iskur X XL (czarno-zielony) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Razer Iskur X XL (czarno-zielony)
1499.00
OleOle!
Razer Iskur X XL (czarno-zielony)
1499.00
RTV EURO AGD
Fotel RAZER Iskur X XL Zielony
1499.00
Media Expert

Parametry

Producent:Razer
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

jeśli podstawą potężnych wyników w grach jest potężne podparcie, to przewagę zapewni ci dodatkowy komfort, jaki oferuje użyteczny fotel dla graczy razer iskur x do intensywnej gry. Przekonaj się, co wniesie do twojej gry niezbędne podparcie i komfort fotela o ściętych krawędziach i specjalnym konturze siedziska.korzyści: razer iskur x sprzyja zachowaniu zdrowej pozycji siedzącej dzięki specjalnemu konturowi i ściętym krawędziom siedziska oraz pełnej regulacji odchylania, kołysania i wysokości.

fotel obity jest wytrzymalszym od charakterystycznego skaju (pu) materiałem, dzięki temu lepiej nadaje się do wielogodzinnej eksploatacji każdego dnia. Gęstsze, trwałe poduszki zapewniają poczucie luksusu i proponują ulepszone dostosowanie do kształtu twojego ciała, uginając się w odpowiednim stopniu w optymalnych miejscach.

podłokietniki fotela razer iskur x można regulować, zmieniając ich wysokość i obrót do we wnętrzu i na zewnątrz. Dzięki czemu przedramiona w trakcie gry będą zawsze ułożone w naturalnej, zrelaksowanej pozycji.