Razer Iskur XL (czarno-zielony) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Razer Iskur XL (czarno-zielony) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Razer Iskur XL (czarno-zielony)
1999.00
OleOle!
-9%
Razer Iskur XL (czarno-zielony)
1999.00
RTV EURO AGD
-9%
Fotel RAZER Iskur XL Zielony
1999.00
Media Expert
Iskur XL Czarno-zielony Fotel dla gracza RAZER
2199.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Razer
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

pierwszy fotel gamingowy razer z w pełni wyprofilowanym, dostosowywanym, wbudowanym podparciem odcinka lędźwiowego, zapewniający wygodę w trakcie intensywnego grania przy zachowaniu rewelacyjnej postawy.korzyści: w pełni wyprofilowane podparcie odcinka lędźwiowego pozwala grać cały dzień z zachowaniem ergonomii.

wielowarstwowa skóra organiczna wytrzymująca więcej godzin eksploatacji. Poduszki z pianki o wysokiej gęstości znakomitą równowagę pomiędzy podparciem a wygodą. Podłokietniki 4d na zapotrzebowania w pełni dopasowanego ustawienia pozycji.

wytrzymała konstrukcja ze stalowym wzmocnieniem korpusu i wyprofilowanymi krawędziami siedziska. Poduszka zagłówka z pianki zapamiętującej zarys na zapotrzebowania dynamicznego dostosowania do kształtu głowy.