Spc gear spg084 sr600 bk promocja 2021

Cena1469.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear SR600 BK to wytrzymały i komfortowy fotel kubełkowy o tradycyjnie czarnej kolorystyce. O wysoki komfort codziennego użytkowania dba wysokiej jakości skórzane obicie (PU), jak w dodatku wyjątkowo obfity zakres regulacji oparcia, siedziska i podłokietników 4D.

Pozwala to na przypasowanie fotela SR600 BK do aktualnych potrzeb użytkownika nie tylko w trakcie intensywnej rozgrywki online, lecz i pod kątem wieczornego relaksu. Design przykuwający wzrok Fotel do stanowiska gracza jak i do biura SR600 BK swoim kształtem nawiązuje do kubełkowych foteli samochodów wyścigowych, co wznosi nie tylko walory estetyczne,z zasady zapewnia właściwe podparcie w kluczowych odcinkach kręgosłupa.

Przykuwające uwagę wzornictwo sprawia, że taki fotel perfekcyjnie komponuje się z estetycznie zbudowanym stanowiskiem gracza. To dodatkowo niebanalne dopełnienie stanowiska streamera, na które widzowie niewątpliwie zwrócą uwagę.

komfortowa budowa komfortowy, wyprofilowany kształt Priorytetem przy projektowaniu fotela SPC Gear SR600 BK był wysoki komfort i ergonomia codziennego wykorzystywania. Ciało osoby siedzącej jest zawsze wygodnie podparte w kluczowych miejscach równocześnie w wysokim i wyprofilowanym oparciu, jak i w szerokim siedzisku.

W ich wnętrzu zastosowano wytrzymałą, tłoczoną na zimno piankę, która nawet po dłuższej sesji wraca do swojego oryginalnego kształtu. Właściwa pozycja siedząca nie byłaby osiągalna do uzyskania bez specjalnie wyprofilowanych poduszek: po jednej na odcinek szyjny oraz lędźwiowy z możliwością regulacji na wysokość.

Obydwie stworzone z wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu (tzw. Memory foam). Obicie fotela SR600 BK to wysokiej jakości i miła w odbiorze skóra ekologiczna (PU), która jest odporna na wilgoć, co umożliwia jej nietrudne czyszczenie.

Wielopoziomowa regulacja Ustawianie fotela pod swoje preferencje komfortowa i użyteczna pozycja siedząca jest kluczowa dla codziennego komfortu. Fotel SPC Gear SR600 BK wyekwipowany został w dostosowywane w szerokim zakresie oparcie: od pozycji pionowej 90 do niemalże leżącej 170.

Siedzisko także można zespolić do własnych preferencji: dzięki zaawansowanemu mechanizmowi MultiLock jego kąt pochylenia można ustawić w jednym z pięciu pozycji, a punktem wyjścia jest poziom. Mechanizm wsparty jest na siłowniku najwyższej, czwartej klasy, który przewidziany jest do 150 kg statycznego obciążenia.

kompozycja fotela SR600 BK przewidziana jest dla osób do 120 kg, co uwzględnia jeszcze dynamikę siadania (chwilowo znacznie obszerniejszy nacisk). Podłokietniki 4d dobranie podłokietników w wielu płaszczyznach SR600 BK wyekwipowany został w regulowane w czterech płaszczyznach podłokietniki uzupełnienie praktycznego i wygodnego charakteru fotela.

Użytkownik może zmieniać ich położenie nie tylko w płaszczyźnie pionowej góra/dół ale także poziomej: przesuwając je w przód/tył, w lewo/prawo albo obracając je względem osi, co lepsze dopasowanie ich kąta do krawędzi biurka.

Mechanizm Multilock spory za...