SPC Gear SPG085 SR600 RD promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem SPC Gear SPG085 SR600 RD oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1019.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Fotel Gamingowy SPC Gear chair SR600 RD - SPG085- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
1019.00
Sferis.pl
SPC Gear SPG085 SR600 RD
1029.00
OleOle!
SPC Gear SPG085 SR600 RD
1029.00
RTV EURO AGD
SilentiumPC fotel gamingowy SR600 RD, czarny/czerwony (SPG085)
1469.00
Mall.pl

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear SR600 RD to wytrzymały i wygodny fotel kubełkowy o drapieżnej czarno-czerwonej kolorystyce. O wysoki komfort codziennego użytkowania dba wysokiej jakości skórzane obicie (PU), jak ponadto wyjątkowo szeroki zakres regulacji oparcia, siedziska i podłokietników 4D.

Pozwala to na dostosowanie fotela SR600 RD do aktualnych potrzeb użytkownika nie tylko w trakcie intensywnej rozgrywki online, ale i pod kątem wieczornego relaksu. Design przykuwający wzrok Fotel do stanowiska gracza jak i do biura SR600 RD swym kształtem nawiązuje do kubełkowych foteli samochodów wyścigowych, co podciąga nie tylko walory estetyczne,z zasady zagwarantuje właściwe podparcie w kluczowych odcinkach kręgosłupa.

Przykuwające uwagę wzornictwo powoduje, że taki fotel genialnie komponuje się z estetycznie zbudowanym stanowiskiem gracza. To ponadto niebanalne dopełnienie stanowiska streamera, na które widzowie z całą pewnością zwrócą uwagę.

komfortowa budowa wygodny, wyprofilowany zarys Priorytetem przy projektowaniu fotela SPC Gear SR600 RD był wysoki komfort i ergonomia codziennego używania. Ciało osoby siedzącej jest zawsze wygodnie podparte w kluczowych miejscach równocześnie w wysokim i wyprofilowanym oparciu, jak i w szerokim siedzisku.

W ich wnętrzu zastosowano wytrzymałą, tłoczoną na zimno piankę, która choćby po dłuższej sesji wraca do swojego oryginalnego kształtu. Właściwa pozycja siedząca nie byłaby osiągalna do uzyskania bez specjalnie wyprofilowanych poduszek: po jednej na odcinek szyjny i lędźwiowy z możliwością regulacji na wysokość.

Obydwie wytworzone z wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu (tzw. Memory foam). Obicie fotela SR600 RD to wysokiej jakości i miła w odbiorze skóra ekologiczna (PU), która jest wytrzymała na wilgoć, co zezwala na jej nieskomplikowane czyszczenie.

Wielopoziomowa regulacja Ustawianie fotela pod swoje preferencje komfortowa i funkcjonalna pozycja siedząca jest kluczowa dla codziennego komfortu. Fotel SPC Gear SR600 RD wyekwipowany został w dostosowywane w szerokim zakresie oparcie: od pozycji pionowej 90 do niemalże leżącej 170.

Siedzisko także można złączyć do własnych preferencji: dzięki nowoczesnemu mechanizmowi MultiLock jego kąt pochylenia można ustawić w jednym z pięciu pozycji, a punktem wyjścia jest poziom. Mechanizm wsparty jest na siłowniku najwyższej, czwartej klasy, który przewidziany jest do 150 kg statycznego obciążenia.

konstrukcja fotela SR600 RD przewidziana jest dla osób do 120 kg, co uwzględnia w dodatku dynamikę siadania (chwilowo widocznie obszerniejszy nacisk). Podłokietniki 4d dostosowanie podłokietników w wielu płaszczyznach SR600 RD wyposażony został w dostosowywane w czterech płaszczyznach podłokietniki uzupełnienie poręcznego i wygodnego charakteru fotela.

Użytkownik może zmieniać ich położenie nie tylko w płaszczyźnie pionowej góra/dół ale także poziomej: przesuwając je w przód/tył, w lewo/prawo albo obracając je względem osi, co ulepszone przypasowanie ich kąta do krawędzi biurka.

Mechanizm Multiloc...