SPC Gear SPG085 SR600 RD promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem SPC Gear SPG085 SR600 RD oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1059.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPC Gear SPG085 SR600 RD - gamingowy - skóra ECO - do 120kg
1059.00
RTV EURO AGD
SPC Gear SPG085 SR600 RD - gamingowy - skóra ECO - do 120kg
1059.00
OleOle!

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear SR600 RD to wytrzymały i wygodny fotel kubełkowy o drapieżnej czarno-czerwonej kolorystyce. O wysoki komfort codziennego użytkowania dba wysokiej jakości skórzane obicie (PU), jak ponadto wyjątkowo szeroki zakres regulacji oparcia, siedziska i podłokietników 4D.

Pozwala to na dostosowanie fotela SR600 RD do aktualnych potrzeb użytkownika nie tylko w trakcie intensywnej rozgrywki online, ale i pod kątem wieczornego relaksu. Design przykuwający wzrok Fotel do stanowiska gracza jak i do biura SR600 RD swym kształtem nawiązuje do kubełkowych foteli samochodów wyścigowych, co podciąga nie tylko walory estetyczne,z zasady zagwarantuje właściwe podparcie w kluczowych odcinkach kręgosłupa.

Przykuwające uwagę wzornictwo powoduje, że taki fotel genialnie komponuje się z estetycznie zbudowanym stanowiskiem gracza. To ponadto niebanalne dopełnienie stanowiska streamera, na które widzowie z całą pewnością zwrócą uwagę.

komfortowa budowa wygodny, wyprofilowany zarys Priorytetem przy projektowaniu fotela SPC Gear SR600 RD był wysoki komfort i ergonomia codziennego używania. Ciało osoby siedzącej jest zawsze wygodnie podparte w kluczowych miejscach równocześnie w wysokim i wyprofilowanym oparciu, jak i w szerokim siedzisku.

W ich wnętrzu zastosowano wytrzymałą, tłoczoną na zimno piankę, która choćby po dłuższej sesji wraca do swojego oryginalnego kształtu. Właściwa pozycja siedząca nie byłaby osiągalna do uzyskania bez specjalnie wyprofilowanych poduszek: po jednej na odcinek szyjny i lędźwiowy z możliwością regulacji na wysokość.

Obydwie wytworzone z wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu (tzw. Memory foam). Obicie fotela SR600 RD to wysokiej jakości i miła w odbiorze skóra ekologiczna (PU), która jest wytrzymała na wilgoć, co zezwala na jej nieskomplikowane czyszczenie.

Wielopoziomowa regulacja Ustawianie fotela pod swoje preferencje komfortowa i funkcjonalna pozycja siedząca jest kluczowa dla codziennego komfortu. Fotel SPC Gear SR600 RD wyekwipowany został w dostosowywane w szerokim zakresie oparcie: od pozycji pionowej 90 do niemalże leżącej 170.

Siedzisko także można złączyć do własnych preferencji: dzięki nowoczesnemu mechanizmowi MultiLock jego kąt pochylenia można ustawić w jednym z pięciu pozycji, a punktem wyjścia jest poziom. Mechanizm wsparty jest na siłowniku najwyższej, czwartej klasy, który przewidziany jest do 150 kg statycznego obciążenia.

konstrukcja fotela SR600 RD przewidziana jest dla osób do 120 kg, co uwzględnia w dodatku dynamikę siadania (chwilowo widocznie obszerniejszy nacisk). Podłokietniki 4d dostosowanie podłokietników w wielu płaszczyznach SR600 RD wyposażony został w dostosowywane w czterech płaszczyznach podłokietniki uzupełnienie poręcznego i wygodnego charakteru fotela.

Użytkownik może zmieniać ich położenie nie tylko w płaszczyźnie pionowej góra/dół ale także poziomej: przesuwając je w przód/tył, w lewo/prawo albo obracając je względem osi, co ulepszone przypasowanie ich kąta do krawędzi biurka.

Mechanizm Multilock spory zakres regulacji i wysoka odporność Najważniejszą zaletą wytrzymałego mechanizmu MultiLock jest możliwość skorzystania z relaksujących ustawień fotela SPC Gear SR600 RD tak wyraźnych po dłuższej rozgrywce online czy całym dniu pracy biurowej.

Użytkownik może wybrać jeden z pięciu kątów pochylenia siedziska lub kompletnie go odblokować dla pełnej swobody. Współgra to z szerokim zakresem regulacji oparcia, co efekcie umożliwia przyjęcie relaksującej pozycji półleżącej, nadzwyczajnej do słuchania muzyki lub oglądania filmu.wymiaryWewnętrzna szerokość siedziska: 400 mm Zewnętrzna szerokość siedziska: 540 mm Grubość siedziska: 100 mm Głębokość siedziska: 500 mm znikoma wysokość siedziska od ziemi: 450 mm Maks.

Wysokość siedziska od ziemi: 490 mm Wysokość oparcia: 850 mm Grubość oparcia: 80 mm Wewnętrzna szerokość oparcia: 320 mm Zewnętrzna szerokość oparcia: 560 mm nieznaczna wysokość podłokietnika: 295 mm Maksymalna wysokość podłokietnika: 365 mm Długość ramienia podstawy: 330 mmPozostałe parametryMinimalny kąt pochylenia oparcia: 90° Maksymalny kąt pochylenia oparcia: 170° Regulacja podłokietnika prawo/lewo: tak Regulacja podłokietnika przód/tył; tak Możliwość obracania podłokietnika: tak wariant mechanizmu bujania multilock typ podnośnika gazowego 160 mm klasa 4 minimalny wzrost użytkownika: 170 cm Maksymalny wzrost użytkownika: 195 cm Maksymalna waga użytkownika: 120 kg wymiar kółek: 60 mm Wykończenie kółek silikon