SPC Gear SPG086 SR600F BK, SPG086 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem SPC Gear SPG086 SR600F BK, SPG086 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPC Gear SPG086 SR600F BK
1099.00
RTV EURO AGD
SPC Gear SPG086 SR600F BK
1099.00
OleOle!
Fotel SPC GEAR SR600F Czarny
1099.00
Media Expert

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear SR600F BK to wytrzymały i wygodny fotel kubełkowy o konwencjonalnie czarnej kolorystyce. O wysoki komfort codziennego użytkowania dba wysokiej jakości materiałowe obicie (przepuszczająca powietrze tkanina), jak jeszcze wyjątkowo wielki zakres regulacji oparcia, siedziska i podłokietników 4D.

Pozwala to na dopasowanie fotela SR600F BK do aktualnych potrzeb użytkownika nie tylko w trakcie intensywnej rozgrywki online, ale i pod kątem wieczornego relaksu. Design przykuwający wzrok Fotel do stanowiska gracza jak i do biura SR600F BK swym kształtem nawiązuje do kubełkowych foteli samochodów wyścigowych, co podnosi nie tylko walory estetyczne,w głównej mierze zagwarantuje właściwe podparcie w kluczowych odcinkach kręgosłupa.

Przykuwające uwagę wzornictwo sprawia, że taki fotel świetnie komponuje się z estetycznie zbudowanym stanowiskiem gracza. To dodatkowo atrakcyjne dopełnienie stanowiska streamera, na które widzowie bez wątpienia zwrócą uwagę.

wygodna kompozycja komfortowy, wyprofilowany zarys Priorytetem przy projektowaniu fotela SPC Gear SR600F BK był wysoki komfort i ergonomia codziennego wykorzystywania. Ciało osoby siedzącej jest zawsze komfortowo podparte w kluczowych miejscach równocześnie w wysokim i wyprofilowanym oparciu, jak i w szerokim siedzisku.

W ich wnętrzu zaimplementowano wytrzymałą, tłoczoną na zimno piankę, która nawet po dłuższej sesji wraca do swego oryginalnego kształtu. Obicie z przepuszczającej powietrze wysokiej klasy tkaniny jest nie tylko przyjemne w dotyku,na ogół wznosi komfort codziennego stosowania, stanowczo przy wyższych temperaturach otoczenia.

Właściwa pozycja siedząca nie byłaby realna do uzyskania bez specjalnie wyprofilowanych poduszek: po jednej na odcinek szyjny oraz lędźwiowy z możliwością regulacji na wysokość. Obydwie wyprodukowane z wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu (tzw.

memory foam). Wysokiej jakości materiał Przepuszczające powietrze obicie z tkaniny W celu zapewnienia możliwie wysokiego komfortu cieplnego fotel SR600F BK został obity przepuszczającą powietrze dzianiną tapicerską wyróżnik kolekcji F.

zestaw otworów wentylacyjnych ogranicza temperaturę ciała siedzącej osoby, niezwykle w gorące letnie dni. Wielopoziomowa regulacja Ustawianie fotela pod swoje preferencje wygodna i praktyczna pozycja siedząca jest kluczowa dla codziennego komfortu.

Fotel SPC Gear SR600 BK wyposażony został w dostosowywane w szerokim zakresie oparcie: od pozycji pionowej 90 do niemalże leżącej 170. Siedzisko także można scalić do własnych preferencji: dzięki innowacyjnemu mechanizmowi MultiLock jego kąt pochylenia można ustawić w jednym z pięciu pozycji, a punktem wyjścia jest poziom.

Mechanizm wsparty jest na siłowniku najwyższej, czwartej klasy, który przewidziany jest do 150 kg statycznego obciążenia. Konstrukcja fotela SR600 BK przewidziana jest dla osób do 120 kg, co uwzględnia na dodatek dynamikę siadania (chwilowo widocznie obszerniejszy nacisk).

Podłokietniki 4D dobranie podłokietników w wielu płaszczyznach SR600 BK wyposażony został w regulowane w czterech płaszczyznach podłokietniki uzupełnienie funkcjonalnego i komfortowego charakteru fotela.

Użytkownik może zmieniać ich położenie nie tylko w płaszczyźnie pionowej góra/dół lecz także poziomej: przesuwając je w przód/tył, w lewo/prawo lub obracając je względem osi, co udoskonalone dostosowanie ich kąta do krawędzi biurka.

Mechanizm multilock spory zakres regulacji i wysoka solidność Najważniejszą zaletą wytrzymałego mechanizmu MultiLock jest możliwość skorzystania z relaksujących ustawień fotela SPC Gear SR600 BK tak istotnych po dłuższej rozgrywce online czy całym dniu pracy biurowej.

Użytkownik może wybrać jeden z pięciu kątów pochylenia siedziska albo całkowicie go odblokować dla pełnej swobody. Współgra to z szerokim zakresem regulacji oparcia, co efekcie pozwala na przyjęcie relaksującej pozycji półleżącej, perfekcyjnej do słuchania muzyki albo oglądania filmu.rozmiary Wewnętrzna szerokość siedziska [mm]: 400 Zewnętrzna szerokość siedziska [mm]: 540 Grubość siedziska [mm]: 100 Głębokość siedziska [mm]: 500 niewiele znacząca wysokość siedziska od ziemi [mm]: 450 Maksymalna wysokość siedziska od ziemi [mm]: 490 Wysokość oparcia [mm]: 850 Grubość oparcia [mm]: 80 Wewnętrzna szerokość oparcia [mm]: 320 Zewnętrzna szerokość oparcia [mm]: 560 niepokaźna wysokość podłokietnika [mm]: 295 Maksymalna wysokość podłokietnika [mm]: 365 rozmiar kółek [mm]: 60Pozostałe atrybuty nieznaczny kąt pochylenia oparcia [°]: 90 Maksymalny kąt pochylenia oparcia [°]: 170 Regulacja podłokietnika przód/tył: TAK Regulacja podłokietnika prawo/lewo: TAK typ mechanizmu bujania: MULTILOCK typ podnośnika gazowego: 160 mm KLASA 4 Długość ramienia podstawy [mm]: 330 znikomy wzrost użytkownika [cm]: 170 Maksymalny wzrost użytkownika [cm]: 195 Maksymalna polecana waga użytkownika [kg]: 120