spg087 sr600f rd marki Spc gear promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem spg087 sr600f rd marki Spc gear oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPC Gear SPG087 SR600F RD - gamingowy - tkanina - do 120kg
1349.00
OleOle!
SPC Gear SPG087 SR600F RD - gamingowy - tkanina - do 120kg
1349.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear SR600F RD to wytrzymały i wygodny fotel kubełkowy o drapieżnej czarno-czerwonej kolorystyce. O wysoki komfort codziennego wykorzystywania dba wysokiej jakości materiałowe obicie (przepuszczająca powietrze tkanina), jak jeszcze wyjątkowo szeroki zakres regulacji oparcia, siedziska i podłokietników 4D.

Pozwala to na dostosowanie fotela SR600F RD do aktualnych potrzeb użytkownika nie tylko w trakcie intensywnej rozgrywki online, ale i pod kątem wieczornego relaksu. Design przykuwający wzrok Fotel do stanowiska gracza jak i do biura SR600F RD swym kształtem nawiązuje do kubełkowych foteli samochodów wyścigowych, co podciąga nie tylko walory estetyczne,w głównej mierze zapewnia właściwe podparcie w kluczowych odcinkach kręgosłupa.

Przykuwające uwagę wzornictwo sprawia, iż taki fotel nadzwyczajnie komponuje się z estetycznie zbudowanym stanowiskiem gracza. To także atrakcyjne dopełnienie stanowiska streamera, na które widzowie z całą pewnością zwrócą uwagę.

komfortowa konstrukcja wygodny, wyprofilowany kształt Priorytetem przy projektowaniu fotela SPC Gear SR600F RD był wysoki komfort i ergonomia codziennego używania. Ciało osoby siedzącej jest zawsze komfortowo podparte w kluczowych miejscach równocześnie w wysokim i wyprofilowanym oparciu, jak i w szerokim siedzisku.

W ich wnętrzu zastosowano wytrzymałą, tłoczoną na zimno piankę, która nawet po dłuższej sesji wraca do swojego oryginalnego kształtu. Obicie z przepuszczającej powietrze wysokiej klasy tkaniny jest nie tylko przyjemne w dotyku,przeważnie podciąga komfort codziennego wykorzystywania, bardzo przy wyższych temperaturach otoczenia.

Właściwa pozycja siedząca nie byłaby realna do uzyskania bez specjalnie wyprofilowanych poduszek: po jednej na odcinek szyjny oraz lędźwiowy z możliwością regulacji na wysokość. Obydwie stworzone z wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu (tzw.

memory foam). Wysokiej jakości materiał Przepuszczające powietrze obicie z tkaniny W celu zapewnienia osiągalnie wysokiego komfortu termicznego fotel SR600F RD został obity przepuszczającą powietrze dzianiną tapicerską wyróżnik linii F.

zestaw otworów wentylacyjnych zniża temperaturę ciała siedzącej osoby, szczególnie w gorące letnie dni. Wielopoziomowa regulacja Ustawianie fotela pod swoje preferencje komfortowa i praktyczna pozycja siedząca jest kluczowa dla codziennego komfortu.

Fotel SPC Gear SR600 RD wyposażony został w regulowane w szerokim zakresie oparcie: od pozycji pionowej 90 do niemalże leżącej 170. Siedzisko także można zespoić do własnych preferencji: dzięki progresywnemu mechanizmowi MultiLock jego kąt pochylenia można ustawić w jednym z pięciu pozycji, a punktem wyjścia jest poziom.

Mechanizm wsparty jest na siłowniku najwyższej, czwartej klasy, który przewidziany jest do 150 kg statycznego obciążenia. Kompozycja fotela SR600 RD przewidziana jest dla osób do 120 kg, co uwzględnia ponadto dynamikę siadania (chwilowo znacznie obszerniejszy nacisk).

Podłokietniki 4D przypasowanie podłokietników w wielu płaszczyznach SR600 RD zaopatrzony został w dostosowywane w czterech płaszczyznach podłokietniki uzupełnienie funkcjonalnego i komfortowego charakteru fotela.

Użytkownik może zmieniać ich położenie nie tylko w płaszczyźnie pionowej góra/dół lecz także poziomej: przesuwając je w przód/tył, w lewo/prawo albo obracając je względem osi, co ulepszone dostosowanie ich kąta do krawędzi biurka.

Mechanizm Multilock spory zakres regulacji i wysoka odporność Najważniejszą zaletą wytrzymałego mechanizmu MultiLock jest możliwość skorzystania z relaksujących ustawień fotela SPC Gear SR600 RD tak wyraźnych po dłuższej rozgrywce online czy całym dniu pracy biurowej.

Użytkownik może wybrać jeden z pięciu kątów pochylenia siedziska albo kompletnie go odblokować dla pełnej swobody. Współgra to z szerokim zakresem regulacji oparcia, co efekcie pozwala na przyjęcie relaksującej pozycji półleżącej, nadzwyczajnej do słuchania muzyki albo oglądania filmu.rozmiary Wewnętrzna szerokość siedziska [mm]: 400 Zewnętrzna szerokość siedziska [mm]: 540 Grubość siedziska [mm]: 100 Głębokość siedziska [mm]: 500 śladowa wysokość siedziska od ziemi [mm]: 450 Maksymalna wysokość siedziska od ziemi [mm]: 490 Wysokość oparcia [mm]: 850 Grubość oparcia [mm]: 80 Wewnętrzna szerokość oparcia [mm]: 320 Zewnętrzna szerokość oparcia [mm]: 560 niewiele znacząca wysokość podłokietnika [mm]: 295 Maksymalna wysokość podłokietnika [mm]: 365 wymiar kółek [mm]: 60Pozostałe właściwości nieznaczny kąt pochylenia oparcia [°]: 90 Maksymalny kąt pochylenia oparcia [°]: 170 Regulacja podłokietnika przód/tył: TAK Regulacja podłokietnika prawo/lewo: TAK typ mechanizmu bujania: MULTILOCK rodzaj podnośnika gazowego: 160 mm KLASA 4 Długość ramienia podstawy [mm]: 330 niewiele znaczący wzrost użytkownika [cm]: 170 Maksymalny wzrost użytkownika [cm]: 195 Maksymalna sugerowana waga użytkownika [kg]: 120