spg087 sr600f rd marki Spc gear promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem spg087 sr600f rd marki Spc gear oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1093.26 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
SPC Gear SPG087 SR600F RD
1093.26
OleOle!
SPC Gear SPG087 SR600F RD
1099.00
RTV EURO AGD
SilentiumPC fotel gamingowy SR600F RD, czarny/czerwony (SPG087)
1469.00
Mall.pl

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear SR600F RD to wytrzymały i wygodny fotel kubełkowy o drapieżnej czarno-czerwonej kolorystyce. O wysoki komfort codziennego wykorzystywania dba wysokiej jakości materiałowe obicie (przepuszczająca powietrze tkanina), jak jeszcze wyjątkowo szeroki zakres regulacji oparcia, siedziska i podłokietników 4D.

Pozwala to na dostosowanie fotela SR600F RD do aktualnych potrzeb użytkownika nie tylko w trakcie intensywnej rozgrywki online, ale i pod kątem wieczornego relaksu. Design przykuwający wzrok Fotel do stanowiska gracza jak i do biura SR600F RD swym kształtem nawiązuje do kubełkowych foteli samochodów wyścigowych, co podciąga nie tylko walory estetyczne,w głównej mierze zapewnia właściwe podparcie w kluczowych odcinkach kręgosłupa.

Przykuwające uwagę wzornictwo sprawia, iż taki fotel nadzwyczajnie komponuje się z estetycznie zbudowanym stanowiskiem gracza. To także atrakcyjne dopełnienie stanowiska streamera, na które widzowie z całą pewnością zwrócą uwagę.

komfortowa konstrukcja wygodny, wyprofilowany kształt Priorytetem przy projektowaniu fotela SPC Gear SR600F RD był wysoki komfort i ergonomia codziennego używania. Ciało osoby siedzącej jest zawsze komfortowo podparte w kluczowych miejscach równocześnie w wysokim i wyprofilowanym oparciu, jak i w szerokim siedzisku.

W ich wnętrzu zastosowano wytrzymałą, tłoczoną na zimno piankę, która nawet po dłuższej sesji wraca do swojego oryginalnego kształtu. Obicie z przepuszczającej powietrze wysokiej klasy tkaniny jest nie tylko przyjemne w dotyku,przeważnie podciąga komfort codziennego wykorzystywania, bardzo przy wyższych temperaturach otoczenia.

Właściwa pozycja siedząca nie byłaby realna do uzyskania bez specjalnie wyprofilowanych poduszek: po jednej na odcinek szyjny oraz lędźwiowy z możliwością regulacji na wysokość. Obydwie stworzone z wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu (tzw.

memory foam). Wysokiej jakości materiał Przepuszczające powietrze obicie z tkaniny W celu zapewnienia osiągalnie wysokiego komfortu termicznego fotel SR600F RD został obity przepuszczającą powietrze dzianiną tapicerską wyróżnik linii F.

zestaw otworów wentylacyjnych zniża temperaturę ciała siedzącej osoby, szczególnie w gorące letnie dni. Wielopoziomowa regulacja Ustawianie fotela pod swoje preferencje komfortowa i praktyczna pozycja siedząca jest kluczowa dla codziennego komfortu.

Fotel SPC Gear SR600 RD wyposażony został w regulowane w szerokim zakresie oparcie: od pozycji pionowej 90 do niemalże leżącej 170. Siedzisko także można zespoić do własnych preferencji: dzięki progresywnemu mechanizmowi MultiLock jego kąt pochylenia można ustawić w jednym z pięciu pozycji, a punktem wyjścia jest poziom.

Mechanizm wsparty jest na siłowniku najwyższej, czwartej klasy, który przewidziany jest do 150 kg statycznego obciążenia. Kompozycja fotela SR600 RD przewidziana jest dla osób do 120 kg, co uwzględnia ponadto dynamikę siadania (chwilowo znacznie obszerniejszy nacisk).

Podłokietniki 4D przypasowanie podłokietnikó...