sr300f v2 (szary) marki Spc gear promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem sr300f v2 (szary) marki Spc gear oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 759.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPC Gear SR300F V2 (szary)
759.00
RTV EURO AGD
SPC Gear SR300F V2 (szary)
759.00
OleOle!
Fotel SPC GEAR SR300F V2 Szaro-czarny
759.71
Media Expert

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear SR300F V2 to druga, gruntownie zmodernizowana i odświeżona, generacja nad wyraz popularnego fotela dla graczy SPC Gear SR300F GY. Oznaczenie F wskazuje na obicie z wygodnej i przepuszczającej powietrze dzianiny, a dopisek GY (skrót od grey) oznacza zupełnie nowy, szary typ kolorystyczny.

Wysokie oparcie pomaga utrzymać właściwą pozycję, a zaimplementowana w siedzisku pianka tłoczona na zimno zachowuje trafne atrybuty choćby po długim czasie użytkowania. Trzonem konstrukcji fotela jest stalowa rama, a podstawę oparcia, a także siedziska tworzą sprężyste pasy, które zapewniają wygodę.

Model SR300F V2 ma mechanizm TILT, umożliwiający bujanie, oraz podłokietniki typu 2D, pozwalające na regulację wysokości podparcia.Kubełkowy designNa wzór foteli w sportowych samochodach Fotele kubełkowe to nie tylko wygoda podczas długich rozgrywek, ale także uciecha dla oka i nieszablonowy design, pasujący do pokoju gracza.

kształt SR300F V2 GY nawiązuje do foteli rajdowych, a tym samym wspiera ciało w kluczowych miejscach i zagwarantuje wysoki komfort. Nieodłącznym elementem są seryjnie dodawane poduszki, które pomagają w utrzymaniu właściwej pozycji siedzącej.Stalowa kompozycjaWsparta rozciągliwymi pasami Stalowa rama wsparta elastycznymi pasami to oczywiście trzon wytrzymałej konstrukcji fotela SPC Gear SR300F V2 GY.

Dzięki takiej budowie siedzisko zachowuje wysoką plastyczność nawet po długim okresie użytkowania. Mechanizm TILT łączy się ze stalową podporą za pomocą siłownika najwyższej, czwartej klasy (do 150 kg statycznego obciążenia).

Wraz z nowymi, pokaźniejszymi kółkami zapewnia to dużą trwałość całej konstrukcji, którą polecamy osobom o wadze do 120 kg (uwzględniając dynamikę siadania, które znacząco powiększa nacisk).Siatkowy materiałWytrzymały i przewiewny Szczególną cechą fotela SPC Gear SR300F V2 GY jest jego materiałowe obicie w szarym odcieniu z czarnymi akcentami, które zagwarantuje wymianę powietrza, co jest przydatne bardzo w gorące letnie dni.

tkanina o specjalnym splocie jest jeszcze miła w dotyku, co dodatkowo zwiększa komfort siedzenia i powoduje, że ciało nie przykleja się do fotela.Możliwość odchylenia oparciaNawet do 170°przypasuj fotel do własnych potrzeb dzięki możliwości aż 170-stopniowego odchylenia oparcia od pionu (90) aż do pozycji niemalże leżącej (170).

Po długiej rozgrywce lub wyczerpującej walce rankingowej w ulubionej grze wystarczy więc odchylić oparcie, by zrelaksować się przed następnym meczem.Mechanizm tiltMożliwość bujaniaMechanizm podtrzymujący siedzisko ma funkcję TILT.

Oznacza to, iż po odblokowaniu mechanizmu użytkownik może odchylić siedzisko nawet o 18, a także bujać się w fotelu. Osiągalne jest również zablokowanie siedziska w pozycji odchylonej o 18 albo kompletnie poziomej.

Za sprawą mechanizmu TILT fotele posiadają dostosowywaną funkcję odchylenia, która pozwala przystosować opór do wagi oraz ruchów użytkownika. To zwiększa stabilność konstrukcji i pozwala lepiej ją kontrolować.Podłokietniki 2DSterowanie góra/dółPłaskie podłokietniki z regulacją wysokości pozwalają dopasować pozycję, w której wygodnie spoczną przedramiona, co uniemożliwia zmęczeniu przy dłuższej rozgrywce.

Podłokietniki są pokryte miękką i wytrzymałą pianką, która wygląda estetycznie i rozszerza walory fotela z punktu widzenia ergonomii.Dwie poduszki w zestawieKomfort i zdrowieDo fotela dołączane są dwie poduszki wspierające kręgosłup na odcinku szyjnym oraz lędźwiowym, co pomaga utrzymać korzystną postawę przed komputerem.Regulacja wysokości siedziskaPodnośnik klasy czwartejZastosowany w fotelach podnośnik wysokiej, czwartej klasy pozwala na regulację wysokości siedziska w zakresie 75 milimetrów (od 47 do 54,5 centymetra), dzięki temu fotel jest odpowiedni dla osób o wzroście od 165 do 185 centymetrów.