SPC Gear SR400 (czarny), SPG100 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem SPC Gear SR400 (czarny), SPG100 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 929.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPC Gear SR400 - gamingowy - czarny - skóra ECO - do 120kg
929.00
RTV EURO AGD
SPC Gear SR400 - gamingowy - czarny - skóra ECO - do 120kg
929.00
OleOle!

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear SR400 BK (SPG100)SPC Gear SR400 BK to szczególnie wytrzymały, przykuwający wzrok i komfortowy fotel kubełkowy dla graczy, obity wysokie jakości skórą ekologiczną PU w odcieniu czarnym. Jego wzmacniana metalowym szkieletem oraz wypełnione pianką tłoczoną na zimno (molded foam) oparcie i siedzisko zapewniają wysoki komfort nawet podczas długich godzin spędzonych przed komputerem.

obfity zakres regulacji od wysokości podłokietników 3D po nachylenie oparcia zezwala na skonfigurowanie fotela pod własne wymagania. Ciekawa stylistyka sprawia, iż SR400 BK pasuje równocześnie do stanowiska gracza jak i stonowanego otoczenia w biurze.komfortowy i stylowyFotel kubełkowy SPC Gear SR400 nie tylko zapewnia wygodę w trakcie wielogodzinnych sesji przed komputerem, cieszy także oczy przy wysmakowanie skomponowanym stanowisku.

Jego zarys nawiązuje do foteli samochodów wyścigowych, zaprojektowanych w taki sposób, żeby jak najlepiej podpierać ciało użytkownika w kluczowych miejscach kręgosłupa, a w szczególności w odcinku lędźwiowym i szyjnym.

Wytrzymały materiałFotel SPC Gear SR400 BK obity jest wysokiej jakości skórą organiczną (PU) w odcieniu czarnym, która gwarantuje wyjątkową solidność. Jest ona dodatkowo przyjemna w dotyku. Dodatkowo wysmakowany wygląd fotela czyni z niego mebel pasujący do wyglądu biura czy pokoju.Podłokietniki 3DErgonomicznie wyprofilowane podłokietniki umożliwiają dobranie ich pozycji pod własne preferencje.

Podlegają regulacji w dwóch płaszczyznach, pionowej, a także poziomej można więc zmienić ich wysokość, obrócić w lewo i prawo i przesunąć w przód lub tył. Ulepsza to ergonomię używania, ułatwia zachowanie poprawnej postawy i gwarantuje komfortowe podparcie ramion użytkownika.Dwie poduszki w zestawieOdpowiednie podparcie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, a także szyjnym zapewniają m.in.

dwie specjalne poduszki, które są nieodłącznym elementem SR400 BK i których położenie można regulować względem własnych potrzeb i preferencji. Wypełnienie poduszek dostosowane jest do funkcji, jakie posiadają pełnić.

Dolna, twardsza, wytworzona jest z pianki z pamięcią kształtu (memory foam), aby właściwie i sprawnie wspierać odcinek lędźwiowy. Górna zaś bardziej miękka przydaje się przede wszystkim podczas relaksu i usprawnia wypracowanie prawidłowej postawy ciała.Odchylane oparcieJednym z elementów, który pozwala na szybką zmianę położenia jest oparcie fotela.

Specjalny mechanizm umożliwia odchylenie go aż o 170° do pozycji niemal leżącej lub ustawienie go w pełni pionowo względem siedziska (90°).Regulacja wysokości siedziskaZastosowany w fotelu SR400 BK podnośnik najwyższej, czwartej klasy (do 150 kg statycznego udźwigu) pozwala na przypasowanie wysokości siedziska pod wzrost użytkownika.

osiągalne jest ustawienie w zakresie 75 milimetrów, dzięki temu fotel rekomendujemy osobom o wzroście od 165 do 185 centymetrów.Mechanizm TiltMechanizm podtrzymujący siedzisko fotela SR400 BK wyekwipowany jest w funkcję TILT.

Daje to użytkownikowi możliwość przechylenia całego siedziska choćby do 18° oraz umożliwia swobodne bujanie się na fotelu albo ustawienie go w wygodnej dla siebie pozycji względem biurka. Ponadto mechanizm pozwala na regulację siły nacisku wymaganego do odchylenia fotela, co pozwala na korzystanie z funkcji bujania użytkownikom o rozmaitym wzroście i wadze.

powiększa to stabilność konstrukcji i kontrolę nad ustawieniem fotela.Wzmacniana budowaStalowa rama wsparta rozciągliwymi pasami to trzon wytrzymałej konstrukcji fotela SPC Gear SR400 BK. Zagwarantuje stabilność oraz wysoką wytrzymałość wszystkich kluczowych składników, od oparcia aż po siedzisko i podstawę.

Sama stalowa, pięcioramienna podstawa łączy się z siedziskiem przez siłownik najwyższej, czwartej klasy (o udźwigu do 150 kg statycznego obciążenia). To wszystko powoduje,kompozycja SR400 znamionuje się wysoką trwałością i rekomendujemy ją osobom do 120 kg, co uwzględnia jeszcze dynamikę siadania (chwilowo widocznie zwiększającego nacisk).

powiększone kółka zostały na dodatek pokryte warstwą nylonu, co sprawia, że ich krawędzie nie będą rysować podłogi.wymiaryWewnętrzna szerokość siedziska [mm]: 400 Zewnętrzna szerokość siedziska [mm]: 540 Grubość siedziska [mm]: 100 Głębokość siedziska [mm]: 500 Wysokość oparcia [mm]: 850 Grubość oparcia [mm]: 80 Wewnętrzna szerokość oparcia [mm]: 320 Zewnętrzna szerokość oparcia [mm]: 560