Spc gear sr400 (czerwony) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Spc gear sr400 (czerwony) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPC Gear SR400 - gamingowy - czerwony - skóra ECO - do 120kg
1099.00
RTV EURO AGD
SPC Gear SR400 - gamingowy - czerwony - skóra ECO - do 120kg
1099.00
OleOle!

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear SR400 RD (SPG101)SPC Gear SR400 RD to stanowczo wytrzymały, przykuwający wzrok i wygodny fotel kubełkowy dla graczy, obity wysokie jakości skórą ekologiczną PU w odcieniu czarno-czerwonym. Jego wzmacniana metalowym szkieletem i wypełnione pianką tłoczoną na zimno (molded foam) oparcie i siedzisko zapewniają wysoki komfort nawet podczas długich godzin spędzonych przed komputerem.

obszerny zakres regulacji od wysokości podłokietników 3D po nachylenie oparcia umożliwia skonfigurowanie fotela pod własne oczekiwania. Atrakcyjna stylistyka powoduje, że SR400 RD nadaje się jednocześnie do stanowiska gracza jak i stonowanego otoczenia w biurze.wygodny i stylowyFotel kubełkowy SPC Gear SR400 nie tylko zagwarantuje wygodę podczas wielogodzinnych sesji przed komputerem, cieszy także oczy przy szykownie skomponowanym stanowisku.

Jego zarys nawiązuje do foteli samochodów wyścigowych, zaprojektowanych w taki sposób, aby jak najlepiej podpierać ciało użytkownika w kluczowych miejscach kręgosłupa, a w szczególności w odcinku lędźwiowym i szyjnym.

Wytrzymały materiałFotel SPC Gear SR400 RD obity jest wysokiej jakości skórą naturalną (PU) w kolorze czarno-czerwonym, która zagwarantuje nieszablonową trwałość. Jest ona także przyjemna w dotyku. W dodatku stylowy wygląd fotela czyni z niego mebel pasujący do wyglądu biura czy pokoju.Podłokietniki 3DErgonomicznie wyprofilowane podłokietniki zezwalają na dopasowanie ich pozycji pod własne preferencje.

Podlegają regulacji w dwóch płaszczyznach, pionowej, a także poziomej można więc zmienić ich wysokość, obrócić w lewo i prawo i przesunąć w przód lub tył. Udoskonala to ergonomię stosowania, usprawnia zachowanie poprawnej postawy i zapewnia komfortowe podparcie ramion użytkownika.Dwie poduszki w zestawieOdpowiednie podparcie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, a także szyjnym zapewniają m.in.

dwie specjalne poduszki, które są nieodłącznym elementem SR400 RD i których położenie można regulować względem własnych potrzeb i preferencji. Wypełnienie poduszek dostosowane jest do funkcji, jakie posiadają pełnić.

Dolna, twardsza, stworzona jest z pianki z pamięcią kształtu (memory foam), aby właściwie i efektywnie wspierać odcinek lędźwiowy. Górna zaś bardziej miękka przydaje się na ogół podczas relaksu i usprawnia wypracowanie prawidłowej postawy ciała.Odchylane oparcieJednym z części, który pozwala na szybką zmianę położenia jest oparcie fotela.

Specjalny mechanizm umożliwia odchylenie go aż o 170° do pozycji niemal leżącej albo ustawienie go w pełni pionowo względem siedziska (90°).Regulacja wysokości siedziskaZastosowany w fotelu SR400 RD podnośnik najwyższej, czwartej klasy (do 150 kg statycznego udźwigu) umożliwia przypasowanie wysokości siedziska pod wzrost użytkownika.

możliwe jest ustawienie w zakresie 75 milimetrów, dzięki czemu fotel rekomendujemy osobom o wzroście od 165 do 185 centymetrów.Mechanizm TiltMechanizm podtrzymujący siedzisko fotela SR400 RD zaopatrzony jest w funkcję TILT.

Daje to użytkownikowi możliwość przechylenia całego siedziska choćby do 18° oraz pozwala na swobodne bujanie się na fotelu lub ustawienie go w komfortowej dla siebie pozycji względem biurka. Na dodatek mechanizm pozwala na regulację siły nacisku wymaganego do odchylenia fotela, co umożliwia korzystanie z funkcji bujania użytkownikom o przeróżnym wzroście i wadze.

powiększa to stabilność konstrukcji, a także kontrolę nad ustawieniem fotela.Wzmacniana konstrukcjaStalowa rama wsparta sprężystymi pasami to trzon wytrzymałej konstrukcji fotela SPC Gear SR400 RD. Gwarantuje stabilność oraz wysoką odporność wszelkich kluczowych komponentów, od oparcia aż po siedzisko i podstawę.

Sama stalowa, pięcioramienna podstawa łączy się z siedziskiem poprzez siłownik najwyższej, czwartej klasy (o udźwigu do 150 kg statycznego obciążenia). To wszystko sprawia,budowa SR400 charakteryzuje się wysoką trwałością i rekomendujemy ją osobom do 120 kg, co uwzględnia też dynamikę siadania (chwilowo widocznie zwiększającego nacisk).

powiększone kółka zostały dodatkowo pokryte warstwą nylonu, co sprawia, że ich krawędzie nie będą rysować podłogi.wymiaryWewnętrzna szerokość siedziska: 400 Zewnętrzna szerokość siedziska: 540 mm Grubość siedziska: 100 mm Głębokość siedziska: 500 mm Wysokość oparcia: 850 mm Grubość oparcia: 80 mm Wewnętrzna szerokość oparcia: 320 mm Zewnętrzna szerokość oparcia: 560 mm