SPC Gear SR400 (pomarańczowy) (5903018662763) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem SPC Gear SR400 (pomarańczowy) (5903018662763) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 889.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Fotel SPC GEAR SR400 Czarno-Pomarańczowy
889.00
Media Expert
SPC Gear SR400 (pomarańczowy)
889.00
RTV EURO AGD
SPC Gear SR400 (pomarańczowy)
889.00
OleOle!

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear SR400 OR (SPG102)SPC Gear SR400 OR to stanowczo wytrzymały, przykuwający wzrok i komfortowy fotel kubełkowy dla graczy, obity wysokie jakości skórą naturalną PU w odcieniu czarno-szarym z pomarańczowym akcentem.

Jego wzmacniana metalowym szkieletem oraz wypełnione pianką tłoczoną na zimno (molded foam) oparcie i siedzisko zapewniają wysoki komfort nawet w trakcie długich godzin spędzonych przed komputerem.

pokaźny zakres regulacji od wysokości podłokietników 3D po nachylenie oparcia zezwala na skonfigurowanie fotela pod własne wymagania. Ciekawa stylistyka powoduje, iż SR400 OR nadaje się równocześnie do stanowiska gracza jak i stonowanego otoczenia w biurze.wygodny i stylowyFotel kubełkowy SPC Gear SR400 nie tylko zagwarantuje wygodę w trakcie wielogodzinnych sesji przed komputerem, raduje także oczy przy wysmakowanie skomponowanym stanowisku.

Jego kształt nawiązuje do foteli samochodów wyścigowych, zaprojektowanych w taki sposób, by jak najlepiej podpierać ciało użytkownika w kluczowych miejscach kręgosłupa, a w szczególności w odcinku lędźwiowym i szyjnym.

Wytrzymały materiałFotel SPC Gear SR400 OR obity jest wysokiej jakości skórą ekologiczną (PU) w odcieniu czarno-szarym z pomarańczowym akcentem, która zagwarantuje unikatową odporność. Jest ona dodatkowo przyjemna w dotyku.

dodatkowo wykwintny wygląd fotela czyni z niego mebel pasujący do wyglądu biura czy pokoju.Podłokietniki 3DErgonomicznie wyprofilowane podłokietniki umożliwiają przypasowanie ich pozycji pod własne preferencje.

Podlegają regulacji w dwóch płaszczyznach, pionowej oraz poziomej można więc zmienić ich wysokość, obrócić w lewo i prawo, a także przesunąć w przód lub tył. Udoskonala to ergonomię używania, ułatwia zachowanie poprawnej postawy i gwarantuje komfortowe podparcie ramion użytkownika.Dwie poduszki w zestawieOdpowiednie podparcie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym oraz szyjnym gwarantują m.in.

dwie specjalne poduszki, które są nieodłącznym elementem SR400 OR i których położenie można regulować względem własnych potrzeb i preferencji. Wypełnienie poduszek dobrane jest do funkcji, jakie posiadają pełnić.

Dolna, twardsza, wyprodukowana jest z pianki z pamięcią kształtu (memory foam), aby właściwie i efektywnie wspierać odcinek lędźwiowy. Górna zaś bardziej miękka przydaje się przeważnie podczas relaksu i ułatwia wypracowanie korzystnej postawy ciała.Odchylane oparcieJednym z elementów, który umożliwia szybką zmianę położenia jest oparcie fotela.

Specjalny mechanizm pozwala na odchylenie go aż o 170° do pozycji niemal leżącej albo ustawienie go całkowicie pionowo względem siedziska (90°).Regulacja wysokości siedziskaZastosowany w fotelu SR400 OR podnośnik najwyższej, czwartej klasy (do 150 kg statycznego udźwigu) pozwala na przypasowanie wysokości siedziska pod wzrost użytkownika.

realne jest ustawienie w zakresie 75 milimetrów, dzięki temu fotel rekomendujemy osobom o wzroście od 165 do 185 centymetrów.Mechanizm TiltMechanizm podtrzymujący siedzisko fotela SR400 OR zaopatrzony jest w funkcję TILT.

Daje to użytkownikowi możliwość przechylenia całego siedziska choćby do 18°, a także pozwala na luźne bujanie się na fotelu lub ustawienie go w komfortowej dla siebie pozycji względem biurka. W dodatku mechanizm umożliwia regulację siły nacisku wymaganego do odchylenia fotela, co zezwala na korzystanie z funkcji bujania użytkownikom o różnym wzroście i wadze.

rozszerza to stabilność konstrukcji, a także kontrolę nad ustawieniem fotela.Wzmacniana kompozycjaStalowa rama wsparta sprężystymi pasami to trzon wytrzymałej konstrukcji fotela SPC Gear SR400 OR. Zagwarantuje stabilność, a także wysoką trwałość wszelkich kluczowych elementów, od oparcia aż po siedzisko i podstawę.

Sama stalowa, pięcioramienna podstawa łączy się z siedziskiem poprzez siłownik najwyższej, czwartej klasy (o udźwigu do 150 kg statycznego obciążenia). To wszystko sprawia,budowa SR400 charakteryzuje się wysoką trwałością i rekomendujemy ją osobom do 120 kg, co uwzględnia ponadto dynamikę siadania (chwilowo znacznie rozszerzającego nacisk).

powiększone kółka zostały dodatkowo pokryte powłoką nylonu, co powoduje, iż ich krawędzie nie będą rysować podłogi.