Spc gear sr400f (czarny) (5903018662770) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Spc gear sr400f (czarny) (5903018662770) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 889.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPC Gear SR400F (czarny)
889.00
OleOle!
SPC Gear SR400F (czarny)
889.00
RTV EURO AGD
Fotel SPC GEAR SR400F Czarny
889.00
Media Expert

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

komfortowY I STYLOWYFotel kubełkowy SPC Gear SR400F nie tylko gwarantuje wygodę w trakcie wielogodzinnych sesji przed komputerem, zadowala także oczy przy wykwintnie skomponowanym stanowisku. Jego zarys nawiązuje do foteli samochodów wyścigowych, zaprojektowanych w taki sposób, aby jak najlepiej podpierać ciało użytkownika w kluczowych miejscach kręgosłupa, a w szczególności w odcinku lędźwiowym i szyjnym.WYTRZYMAŁY MATERIAŁFotel SPC Gear SR400F BK obity jest materiałem w odcieniu czarnym zapewniającym podmianę powietrza, co jest przydatne wyjątkowo w gorące letnie dni.

tkanina o specjalnym splocie jest jeszcze miła w dotyku, co ponadto wznosi komfort siedzenia i usuwa problem „przyklejania się" ciała do fotela.PODŁOKIETNIKI 3DErgonomicznie wyprofilowane podłokietniki zezwalają na dobranie ich pozycji pod własne preferencje.

Podlegają regulacji w dwóch płaszczyznach, pionowej i poziomej — można więc zmienić ich wysokość, obrócić w lewo i prawo oraz przesunąć w przód albo tył. Udoskonala to ergonomię wykorzystywania, upraszcza zachowanie poprawnej postawy, a także zapewnia wygodne podparcie ramion użytkownika.DWIE PODUSZKI W ZESTAWIEOdpowiednie podparcie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, a także szyjnym zapewniają m.in.

dwie specjalne poduszki, które są nieodłącznym elementem SR400F BK i których położenie można regulować względem własnych potrzeb i preferencji. Wypełnienie poduszek przypasowane jest do funkcji, jakie posiadają pełnić.

Dolna, twardsza, wytwarzana jest z pianki z pamięcią kształtu („memory foam"), by właściwie i wydajnie wspierać odcinek lędźwiowy. Górna zaś — bardziej miękka – przydaje się w głównej mierze podczas relaksu i usprawnia wypracowanie poprawnej postawy ciała.ODCHYLANE OPARCIEJednym z części, który umożliwia szybką zmianę położenia jest oparcie fotela.

Specjalny mechanizm umożliwia odchylenie go aż o 170° do pozycji niemal leżącej albo ustawienie go kompletnie pionowo względem siedziska (90°).REGULACJA WYSOKOŚCI SIEDZISKAZastosowany w fotelu SR400F BK podnośnik najwyższej, czwartej klasy (do 150 kg statycznego udźwigu) zezwala na dobranie wysokości siedziska pod wzrost użytkownika.

realne jest ustawienie w zakresie 75 milimetrów, dzięki temu fotel rekomendujemy osobom o wzroście od 165 do 185 centymetrów.MECHANIZM TILTMechanizm podtrzymujący siedzisko fotela SR400F BK wyposażony jest w funkcję TILT.

Daje to użytkownikowi możliwość przechylenia całego siedziska nawet do 18° i zezwala na luźne bujanie się na fotelu lub ustawienie go w wygodnej dla siebie pozycji względem biurka. W dodatku mechanizm umożliwia regulację siły nacisku wymaganego do odchylenia fotela, co zezwala na korzystanie z funkcji bujania użytkownikom o różnym wzroście i wadze.

zwiększa to stabilność konstrukcji oraz kontrolę nad ustawieniem fotela.WZMACNIANA budowaStalowa rama wsparta sprężystymi pasami to trzon wytrzymałej konstrukcji fotela SPC Gear SR400F BK. Zagwarantuje stabilność oraz wysoką trwałość wszelkich kluczowych komponentów, od oparcia aż po siedzisko i podstawę.

Sama stalowa, pięcioramienna podstawa łączy się z siedziskiem przez siłownik najwyższej, czwartej klasy (o udźwigu do 150 kg statycznego obciążenia). To wszystko sprawia,budowa SR400F znamionuje się wysoką trwałością i rekomendujemy ją osobom do 120 kg, co uwzględnia także dynamikę siadania (chwilowo istotnie zwiększającego nacisk).

powiększone kółka zostały ponadto pokryte warstwą nylonu, co powoduje, iż ich krawędzie nie będą rysować podłogi.