sr400f (czerwony) marki Spc gear promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem sr400f (czerwony) marki Spc gear oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 789.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPC Gear SR400F (czerwony)
789.00
OleOle!
SPC Gear SR400F (czerwony)
789.00
RTV EURO AGD
Fotel SPC GEAR SR400F Czarno-czerwony
789.00
Media Expert

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

wygodnY I STYLOWYFotel kubełkowy SPC Gear SR400F nie tylko zagwarantuje wygodę podczas wielogodzinnych sesji przed komputerem, cieszy także oczy przy wykwintnie skomponowanym stanowisku. Jego zarys nawiązuje do foteli samochodów wyścigowych, zaprojektowanych w taki sposób, żeby jak najlepiej podpierać ciało użytkownika w kluczowych miejscach kręgosłupa, a w szczególności w odcinku lędźwiowym i szyjnym.WYTRZYMAŁY MATERIAŁFotel SPC Gear SR400F RD obity jest materiałem w kolorze czarno-czerwonym zapewniającym zamianę powietrza, co jest przydatne szczególnie w gorące letnie dni.

tkanina o specjalnym splocie jest ponadto miła w dotyku, co na dodatek unosi komfort siedzenia i eliminuje problem „przyklejania się" ciała do fotela.PODŁOKIETNIKI 3DErgonomicznie wyprofilowane podłokietniki pozwalają na dostosowanie ich pozycji pod własne preferencje.

Podlegają regulacji w dwóch płaszczyznach, pionowej, a także poziomej — można więc zmienić ich wysokość, obrócić w lewo i prawo, a także przesunąć w przód albo tył. Ulepsza to ergonomię używania, upraszcza zachowanie poprawnej postawy i zapewnia komfortowe podparcie ramion użytkownika.DWIE PODUSZKI W ZESTAWIEOdpowiednie podparcie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, a także szyjnym gwarantują m.in.

dwie specjalne poduszki, które są nieodłącznym elementem SR400F RD i których położenie można regulować względem własnych potrzeb i preferencji. Wypełnienie poduszek dopasowane jest do funkcji, jakie posiadają pełnić.

Dolna, twardsza, produkowana jest z pianki z pamięcią kształtu („memory foam"), aby właściwie i wydajnie wspierać odcinek lędźwiowy. Górna zaś — bardziej miękka – przydaje się najczęściej podczas relaksu i usprawnia wypracowanie korzystnej postawy ciała.ODCHYLANE OPARCIEJednym z komponentów, który umożliwia szybką zmianę położenia jest oparcie fotela.

Specjalny mechanizm zezwala na odchylenie go aż o 170° do pozycji niemal leżącej lub ustawienie go całkowicie pionowo względem siedziska (90°).REGULACJA WYSOKOŚCI SIEDZISKAZastosowany w fotelu SR400F RD podnośnik najwyższej, czwartej klasy (do 150 kg statycznego udźwigu) zezwala na dopasowanie wysokości siedziska pod wzrost użytkownika.

realne jest ustawienie w zakresie 75 milimetrów, dzięki temu fotel rekomendujemy osobom o wzroście od 165 do 185 centymetrów.MECHANIZM TILTMechanizm podtrzymujący siedzisko fotela SR400F RD zaopatrzony jest w funkcję TILT.

Daje to użytkownikowi możliwość przechylenia całego siedziska choćby do 18° oraz umożliwia swobodne bujanie się na fotelu lub ustawienie go w wygodnej dla siebie pozycji względem biurka. W dodatku mechanizm umożliwia regulację siły nacisku wymaganego do odchylenia fotela, co umożliwia korzystanie z funkcji bujania użytkownikom o różnym wzroście i wadze.

rozszerza to stabilność konstrukcji i kontrolę nad ustawieniem fotela.WZMACNIANA konstrukcjaStalowa rama wsparta elastycznymi pasami to trzon wytrzymałej konstrukcji fotela SPC Gear SR400F RD. Zapewnia stabilność i wysoką trwałość wszelkich kluczowych składników, od oparcia aż po siedzisko i podstawę.

Sama stalowa, pięcioramienna podstawa łączy się z siedziskiem przez siłownik najwyższej, czwartej klasy (o udźwigu do 150 kg statycznego obciążenia). To wszystko powoduje,budowa SR400F cechuje się wysoką trwałością i rekomendujemy ją osobom do 120 kg, co uwzględnia dodatkowo dynamikę siadania (chwilowo widocznie powiększającego nacisk).

zwiększone kółka zostały dodatkowo pokryte powłoką nylonu, co sprawia, iż ich krawędzie nie będą rysować podłogi.