Fotel masujący jp3000 biały marki Fujiiryoki promocja 2024

Cena49700.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Rest Lords - fotele masujące

Parametry

Producent:Fujiiryoki
Kategoria:Fotele masujące
Kolor biały

Opis

Zdrowie i witalność na co dzień Inteligentny, masujący Inteligentny fotel masujący z japońskim dokumentem sprzętu medycznego – zdrowie i witalność na co dzień. Fotel masujący Fujiiryoki JP3000 to następca wersji JP2000, który jako pierwszy spośród wszelkich przystępnych na świecie foteli masujących wyróżniał się zastosowaniem algorytmu nienaturalnej inteligencji dla jeszcze lepszego odwzorowania ruchu ludzkiej ręki, a tym samym wydajniejszego i bardziej relaksującego masażu.

Fotel masujący Fujiiryoki JP3000 oddaje do dyspozycji aż 38 programów automatycznych. W czasie masażu w fotelu użyć można jedną z 53 technik masażu. Ramiona masujące w każdej z technik mogą pracować: całościowo, punktowo albo w wybranym zakresie.

Co więcej, dla niektórych technik istnieje możliwość regulacji szerokości masażu w 3 poziomach. Japoński atest Sprzętu Medycznego unikatowy fotel masujący z kolebki światowego masażu. Jego pozytywny wpływ na ludzki organizm został potwierdzony japońskim certyfikatem sprzętu medycznego.

5D AI+ ulepszony algorytm nienaturalnej inteligencji nieszablonowy mechanizm masujący z dwiema kulami jest usprawniany przez Fujiiryoki od ponad 20 lat. Jego obecna wersja realizuje sprawny i wydajny masaż przy pomocy algorytmu sztucznej inteligencji.

Model JP30000 znamionuje fachowa precyzja, która pozwala na rozpoznanie, kształtu ciała i kondycji mięśni użytkownika. W tym fotelu masującym algorytm w czasie rzeczywistym dobiera intensywność, technikę i płynność masażu do aktualnych potrzeb.

Masaż jest wyjątkowo skrupulatny i skuteczny – do złudzenia przypomina spotkanie z dłońmi mistrzowskiego masażysty. Podwójne skanowanie Fotel masujący samoczynnie wykrywa pozycję ramion, skanuje linię kręgosłupa i następnie rejestruje aż 8 kluczowych dla masażu punktów.

Mechanizm masujący precyzyjnie trafia jednocześnie do mięśni powierzchniowych, jak i głębokich. Pozycja totalnego relaksu Poziom relaksu rozszerza wygodna pozycja leżąca, doskonała także do optymalizacji efektów rozciągania.

stosowny kąt nachylenia oparcia i podnóżka oraz poduszki powietrzne pozwalają na poczucie dogłębnego rozciągania całego ciała. Specjalny program dla ukojenia stanu umysłu. Oparty na koncepcji „medytacji", 30-minutowy masaż wykonywany wyłącznie za pomocą poduszek powietrznych.

Rozciąganie wyjątkowe rozciąganie w jednym z pięciu dedykowanych programów – od subtelnego do skrajnego, umożliwia utrzymanie całego ciała w doskonałej kondycji. Fotel masujący proponuje jeszcze rozciąganie skupione na solidnej partii (szyja, ramiona, plecy, talia, kolana czy nogi).

Uwagę przykuwa podwójne rozciąganie nóg i kolan. W trakcie sesji masującej, gdy miednica i nogi, dzięki poduszkom powietrznym są utrzymywane na miejscu, mechanizm kieruje nogi najpierw do przodu, a potem w dół, rozciągając ciało i ograniczając sztywność mięśni.

Rolkowy masaż stóp z masażem Shiatsu w trakcie masażu stóp, poduszki powietrzne utrzymują kostkę i podbicie w miejscu. Specjalna rolka masując...