Fotel masujący brillactiq (a665) beżowy marki Irest promocja 2024

Cena29970.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Rest Lords - fotele masujące

Parametry

Producent:iRest
Kategoria:Fotele masujące
Kolor beżowy

Opis

Fotel masujący iRest Brillactiq (A665) to ultranowoczesny model z szeregiem zaawansowanych funkcji, które zapewnią masaż przypasowany do jednostkowych potrzeb. Fotel masujący iRest Brillactiq (A665) oddaje do dyspozycji aż: - 20 programów automatycznych: - 11 technik masażu - 5 szybkości masażu - 5 szerokości masażu zaawansowane technologie: - System 4D - Ramiona masujące poruszają się w trzech płaszczyznach, równocześnie dopasowują prędkość i pozwalają na regulację intensywności, aby masaż był jeszcze bardziej staranny i jeszcze lepiej naśladował ruchy rąk.

- Rozciąganie z iOpen - dzielona prowadnica iOpen umożliwia ułożenie ciała prawie płasko, co pozwala na wykorzystanie zalet pozycji Flat i dogłębne rozciąganie całego ciała. - SL-shape - Masaż na odcinku 135 cm od szyi aż do ud zagwarantuje technologia SL-shape.

Wyprofilowana prowadnica na plecach w literę "S" zezwala na jeszcze dokładniejsze dopasowanie i precyzyjny masaż. - Zero Wall - Funkcja Zero Wall zezwala na ustawienie fotela szczególnie blisko ściany.

W czasie rozkładania fotel automatycznie się od niej odsunie. - Ogrzewanie - W zależności od potrzeb skieruj ogrzewanie na plecy i talię albo przy wykorzystaniu nakładki ogrzej mięśnie brzucha i klatki piersiowej.

- Zero Gravity (2 poziomy) - Ta uważana za najwygodniejszą pozycja do masażu odpowiada za odciążenie mięśni przy kręgosłupie i ich łagodne rozluźnienie. - Health Detection System - przy pomocy postępowego systemu wykrywania stanu zdrowia fotel mierzy puls, mikrokrążenie i poziom tlenu we krwi.

Uwzględniając wyniki, dobiera optymalny program samoczynny, który zlikwiduje zmęczenie i zapewni unikatowy poziom odprężenia. - Masaż nóg - Połączenie rolkowego masażu stóp i mechanicznego masażu łydek pozwala już w kilka minut usunąć napięcia i złagodzić dolegliwości bólowe pojawiające się w nogach po całym dniu.

- Masaż poduszkami powietrznymi - Masaż poduszkami powietrznymi koncentruje się w tym modelu w okolicach stóp, łydek, ramion, przedramion i rąk. Działanie poduszek powietrznych, dostosowywane w 5 poziomach, pobudza krążenie krwi i limfy i przynosi przyjemną ulgę.

- Głośniki z funkcją Bluetooth - Podłącz do fotela własne urządzenie i połącz masaż z ulubioną relaksacyjną muzyką. Port USB albo ładowarka indukcyjna pomogą Ci, kiedy bateria telefonu będzie już na wyczerpaniu.

- instynktowne sterowanie - obszerny, czytelny i dotykowy wyświetlacz pozwala na wygodne sterowanie wszystkimi funkcjami fotela masującego. A dla jeszcze pokaźniejszej wygody i szybszej zmiany funkcji - do dyspozycji masz podręczny panel sterowania i sterowanie głosowe w języku angielskim.

- Magnetoterapia - Pole magnetyczne działające w okolicy kręgosłupa wspiera odbudowę komórek i utrzymuje plecy w korzystnej kondycji. - Jakość - Dbałość o najdrobniejszy szczegół widoczna jest w każdym elemencie błyskotliwego designu.

Najwyższej jakości materiały są perfekcyjnym uzupełnieniem innowacyjnych funkcji. Podsumowując, iRest A665 Brillactiq to idealny dobór dla tych, którzy poszukują masażu z najwyższej półki. Fenomenalny masaż i efektowny design będą w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.