Irest Fotel masujący supearl (a336) grafitowo-czarny (5903641991322) promocja 2024

Cena17970.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Rest Lords - fotele masujące

Parametry

Producent:iRest
Kategoria:Fotele masujące
Kolor czarny

Opis

Fotel masujący iRest A336 Supearl to progresywny model, który dzięki zaawansowanym funkcjom zapewnia wyjątkowe doznania w czasie masażu. Akcentuje go wyjątkowy rolkowy masaż stóp i intensywny, mechaniczny masaż łydek.

iRest A336 Supearl proponuje: - 12 programach samoczynnych: - 6 technik masażu - 3 stopnie siły masażu poduszkami powietrznymi - 5 stopni szerokości masażu mechanicznego - 3 stopnie szybkości masażu mechanicznego nowoczesne technologie: - SL-shape - Ramiona masujące poruszają się na odcinku od szyi aż do ud po prowadnicy typu SL, co gwarantuje idealnie dostosowany masaż.

- Funkcja rozciągania - Program samoczynny, który łagodnie rozciąga ciało i obniża napięcia nagromadzone w okolicy pleców i nóg. - Zero Wall - Dzięki funkcji Zero Wall ustawiony przy ścianie fotel podczas rozkładania automatycznie odsunie się od niej.

- Zero Gravity - Rozkładanie fotela do pozycji Zero Gravity pozwala na odciążenie mięśni przy kręgosłupie i łagodne rozluźnienie wszystkich napięć. - Ogrzewanie pleców - Fotel masujący, wykorzystując promienie podczerwone, przyjemnie ogrzewa mięśnie.

Płynące w okolicach pleców ciepło ułatwia rozmasowanie mięśni i gwarantuje niezwykłe odprężenie. - nieszablonowy masaż stóp i łydek - Rolki masujące stopy z wypustkami i mechaniczny masaż łydek pozwalają już w kilka minut polikwidować napięcia i złagodzić dolegliwości bólowe pojawiające się w nogach po całym dniu.

Poziom szybkości rolek można dokładnie dopasować, wybierając spośród trzech najróżniejszych stopni, co umożliwia jednostkowe dobranie do preferencji i aktualnych potrzeb użytkownika. - Masaż nóg - Połączenie rolkowego masażu stóp i ugniatającego masażu łydek pozwala już w kilka minut pousuwać napięcia i złagodzić dolegliwości bólowe pojawiające się w nogach po całym dniu.

- Masaż poduszkami powietrznymi - Masaż powietrzny koncentruje się w tym modelu w okolicach ramion i nóg. Działanie poduszek powietrznych, dostosowywane w 3 stopniach, pobudza krążenie krwi i limfy i przynosi błogą ulgę.

- Bluetooth, USB i ładowanie bezprzewodowe - Dzięki możliwości podłączenia do fotela własnego urządzenia sesji masażu może towarzyszyć Twoja ulubiona relaksacyjna muzyka. A by nie ucichła, na prawym podłokietniku umieszczona została funkcja ładowania bezprzewodowego i port USB.

- Jakość wykonania - konwencjonalne wzornictwo, wysokiej jakości skóra plastikowa i matowe wykończenie przekładają się na jeszcze pokaźniejsze poczucie relaksu. Tak wykonany fotel będzie świetnym uzupełnieniem każdego wnętrza.

Podsumowując, iRest A336 Supearl jest doskonałą propozycją dla osób, którym zależy na głęboko relaksującym masażu zamkniętym w szykownym i innowacyjnym designie.