Massaggio Fotel masujący bello 2 czarno-beżowy promocja 2023

Cena5970.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Rest Lords - fotele masujące

Parametry

Producent:Massaggio
Kategoria:Fotele masujące
Kolor czarny

Opis

Massaggio Bello 2 to pierwszy fotel masujący, który w swej klasie na rynku, proponuje odprężający masaż z wykorzystaniem zaawansowanych technice, takich jak L-shape czy Zero Gravity. Na dodatek, dzięki niewielkim wymiarom z łatwością wkomponowuje się w różne wnętrza - mieszkań czy także relax roomów.

ilość możliwości: - 3 programy automatyczne masujące całe ciało, okolice szyi i ramion bądź dolne partie ciała - 6 technik masażu - ugniatanie, oklepywanie, shiatsu, rozbijanie, ugniatanie z oklepywaniem Funkcje: - SL Shape umożliwia masaż od szyi aż po pośladki.

- Zero Gravity istotnie komfortowa pozycja ułożenia ciała, która niweluje napięcia i uprzyjemnia masaż. - Masaż poduszkami powietrznymi poprawia cyrkulację krwi i znakomicie rozmasowuje mięśnie łydek, ud i bioder.

- Głośniki Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki wprost z głośników fotela przez bezprzewodowe połączenie. Na dodatek regulacja w: - 3 poziomach szybkości masażu mechanicznego - 3 poziomach szerokości masażu mechanicznego - 2 poziomach intensywności masażu powietrznego Massaggio Bello 2 to perfekcyjny wybór dla osób, które szukają profesjonalnego i odprężającego masażu, wkomponowanego w progresywny design i stosunkowo nieduże wymiary.