Massaggio Fotel masujący eccellente 2 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Massaggio Fotel masujący eccellente 2 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 8970.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Fotel masujący MASSAGGIO Eccellente 2 Czarny
8970.00
Avans.pl
Fotel masujący MASSAGGIO Eccellente 2 Czarny
8970.00
ELECTRO.pl
Fotel masujący MASSAGGIO Eccellente 2 Czarny
8970.00
Media Expert

Parametry

Producent:Massaggio
Kategoria:Fotele masujące

Opis

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 jest połączeniem funkcji z najwyższej półki z absolutnie efektownym, delikatnym designem. Kompleksowy masaż zapewnia odpoczynek i rozluźnienie, a wysokiej jakości materiały i wykonanie powoduje, że model ten jest idealnym uzupełnieniem i ozdobą każdego wnętrza.

Fotel masujący zagwarantuje: - 7 programów samoczynnych - 5 technik manualnych - 3 poziomy regulacji prędkości i szerokości wykonywanego masażu progresywnie technologie: - Zero Gravity - najwygodniejsza pozycja do masażu, rozluźnia mięśnie i stawy, relaksuje i uprzyjemnia masaż - SL-shape - masaż realizowany jest w zakresie od szyi aż po pośladki.

Prowadnica masażera rodzaju SL udoskonalone dopasowanie prowadzenia masażera do linii kręgosłupa. - Ogrzewanie IR - ogrzewanie promieniami podczerwonymi przyjemnie ogrzeje ciało i pozwoli wydajniej rozmasować skategoryzowane napięcia.

- Masaż poduszkami powietrznymi - pobudza krążenie krwi i limfy, skutecznie zdejmuje napięcie z mięśni przedramion i nóg. - Masaż łydek - System poduszek powietrznych otulający łydki przyjemnym dotykiem, wytrwale i sprawnie pobudzi krążenie, zdejmując napięcia skatalogowane po całym dniu na nogach albo jeszcze wcześniej na przykład w trakcie przerwy w pracy.

Massaggio Eccellente 2 to rewelacyjny dobór dla osób, które poszukują najpotrzebniejszych, zaawansowanych funkcji masażu. Ich dobór i możliwości połączone z delikatnym, dopracowanym designem, gwarantuje odprężający masaż i odpoczynek.