Fotel masujący piccolo marki Massaggio promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Fotel masujący piccolo marki Massaggio oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3970.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Fotel masujący Massaggio Piccolo
3970.00
Rest Lords - fotele masujące
Fotel masujący MASSAGGIO Piccolo
3979.99
ELECTRO.pl
Fotel masujący MASSAGGIO Piccolo
3979.99
Avans.pl
Fotel masujący MASSAGGIO Piccolo
3979.99
Media Expert

Parametry

Producent:Massaggio
Kategoria:Fotele masujące
Kolor brązowy, czarny

Opis

 Rest Lords - fotele masujące Na rynku działamy już od 2009 roku i jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem foteli Fujiiryoki, Keyton i naszej własnej producenta - Massaggio. Wierzymy, iż specjalnie wyselekcjonowana oferta, poparta ekspercką wiedzą, pełnym zaangażowaniem i rzetelnymi informacjami i troska o Twój komfort na każdym etapie decyzji, ułatwi dokonanie świadomego wyboru.

A do tego błyskawiczna przesyłka kurierem na terenie całego kraju, pełna obsługa pozakupowa i własny serwis z dojazdem do Klienta. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Massaggio Piccolo drobny fotel masujący, który zaskakuje swymi możliwościami!

Massaggio Piccolo to fotel, który, choć niewielkich rozmiarów, zagwarantuje błogi i odprężający masaż. Innowacyjny design połączony z kompaktowymi wymiarami perfekcyjnie sprawdzi się choćby w niewielkich pomieszczeniach.

na pewno zaskoczy Cię swoimi możliwościami. Standard Rest Lords Fotel posiada funkcje, podnoszące jakość i komfort użytkowania, które wśród produktów oferowanych w Rest Lords - są standardem - a mianowicie: Masaż realizowany jest wzdłuż linii kręgosłupa przy pomocy ramion masujących imitujących ruchy dłoni Przed uruchomieniem masażu sensor skanuje linię kręgosłupa i dostosowuje się do wzrostu Pracuje w całości samoczynnie przy użyciu pilota...

i niemało więcej... W trakcie sesji masażu możesz korzystać z 3 programów samoczynnych. Każdy z nich zapewni Ci 20 minut przyjemnego relaksu. Whole body - masaż skierowany na całe ciało Upper body - masaż skierowany na górne partie ciała Lower body - masaż skierowany na dolne partie ciała Ramiona masujące doskonale imitują ruchy rąk masażysty, wykorzystując 3 techniki masażu: Ugniatanie Oklepywanie Ugniatanie z oklepywaniem Masaż ud poduszkami powietrznymi W siedzisku umieszczone zostały 4 poduszki powietrzne, które z wyczuciem otulają uda.

Są niezastąpione, jeśli chodzi o eliminowanie napięcia czy pobudzenie krążenia. Po takim masażu Twoje nogi staną się lekkie i rozluźnione. SL-Shape W technologii SL-Shape ramiona masujące wykonują masaż od szyi aż po pośladki i uda.

Co więcej, kształt prowadnicy przypomina literę "S", dzięki temu masaż jest jeszcze staranniejszy i bardziej dokładny. Odtwarzacz Bluetooth W Massaggio Piccolo zainstalowany został moduł Bluetooth.

Jeśli podłączysz do niego własne urządzenie, możesz słuchać muzyki wprost z zamontowanych głośników. Wymiary Massaggio Piccolo Zastanawiasz się, czy upatrzony fotel masujący zmieści się w wybranym poprzez Ciebie miejscu? Zaprezentowana grafika powinna mnóstwo wyjaśnić.

Massaggio Piccolo jest niezwykle lekki i wspaniale pasuje na prezent. Specyfikacja Programy samoczynne: 3 programy samoczynne Techniki masażu i zakres działania: 3 techniki masażu, masaż punktowy Regulacja: 3 poziomy siły masażu powietrznego Zakres masażu ramio...