Fujiiryoki JP2000 promocja 2023

Cena41700.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Rest Lords - fotele masujące

Parametry

Producent:
Kategoria:Fotele masujące

Opis

najmocniej progresywny technologicznie model zaprojektowany i wytwarzany przez japońskiego wynalazcę foteli masujących. Jako pierwszy, wykorzystując algorytm sztucznej inteligencji, oferuje profesjonalny i nieprzeciętnie doskonały masaż.

To pierwsze tak progresywne rozwiązanie na rynku, w którym w fotelu masującym została wykorzystana nienaturalna inteligencja. Dzięki niej poczujesz masaż najmocniej zbliżony do tego realizowanego ludzką ręką.

Specjalny algorytm, wychwytując aktualne napięcie mięśni, dopasuje do niego intensywność w czasie rzeczywistym. Komfortowo usiądź w fotelu i pozwól działać ramionom masującym. Zwróć uwagę na podwójne skanowanie AI, które wyśmienicie scali masaż do Twojego kręgosłupa - wykryje jego położenie, zarys i nagromadzone napięcia.

przy pomocy dotykowego pilota łatwo wybierzesz jeden z wyjątkowych programów masażu. Rewelacyjne odczucia z masażu zapewni również masaż stóp rozbudowany o rolki masujące. Rolkowy masażer stóp o specyficznym profilu zapewni stopom niezwykłe odprężenie i ulgę.

miłym dodatkiem będzie też podwójne ogrzewanie, które w tym modelu pozwala na skierowanie ciepła na okolice talii albo po raz pierwszy na dodatek na brzuch. Fujiiryoki JP2000 to niezwykły model, który łączy w sobie mistrzowski i dopracowany w najdrobniejszym szczególe masaż z wspaniałą jakością wykonania, co przekłada się na wyjątkowy relaks, rozluźnienie ciała i dobre samopoczucie.