Fotel masujący Fujiiryoki JP2000 Czarny, FFJP2000-CZ promocja 2023

Cena41700.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Rest Lords - fotele masujące

Parametry

Producent:Fujiiryoki
Kategoria:Fotele masujące
Kolor czarny

Opis

najistotniej nowoczesny technicznie model zaprojektowany i wyprodukowany przez japońskiego wynalazcę foteli masujących. Jako pierwszy, wykorzystując algorytm nienaturalnej inteligencji, proponuje fachowy i rewelacyjnie nadzwyczajny masaż.

To pierwsze tak zaawansowane rozwiązanie na rynku, w którym w fotelu masującym została wykorzystana sztuczna inteligencja. Dzięki niej poczujesz masaż najmocniej zbliżony do tego realizowanego ludzką ręką.

Specjalny algorytm, wychwytując aktualne napięcie mięśni, zespoi do niego intensywność w czasie rzeczywistym. Wygodnie usiądź w fotelu i pozwól działać ramionom masującym. Zwróć uwagę na podwójne skanowanie AI, które idealnie scali masaż do Twojego kręgosłupa - wykryje jego położenie, zarys i nagromadzone napięcia.

za pomocą dotykowego pilota prosto wybierzesz jeden z wyjątkowych programów masażu. Genialne odczucia z masażu zapewni także masaż stóp rozbudowany o rolki masujące. Rolkowy masażer stóp o specyficznym zarysie zapewni stopom niezwykłe odprężenie i ulgę.

przyjemnym dodatkiem będzie również podwójne ogrzewanie, które w tym modelu zezwala na skierowanie ciepła na okolice talii albo po raz pierwszy dodatkowo na brzuch. Fujiiryoki JP2000 to niezwykły model, który łączy w sobie profesjonalny i dopracowany w najdrobniejszym szczególe masaż z wyśmienitą jakością wykonania, co przekłada się na nieszablonowy relaks, rozluźnienie ciała i prawidłowe samopoczucie.