Massaggio Fotel masujący ricco (czarny) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Massaggio Fotel masujący ricco (czarny) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4970.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Fotel masujący MASSAGGIO Ricco Czarny
4970.00
Avans.pl
Fotel masujący Massaggio Ricco Czarny
4970.00
Rest Lords - fotele masujące
Fotel masujący MASSAGGIO Ricco Czarny
4979.00
Media Expert

Parametry

Producent:Massaggio
Kategoria:Fotele masujące
Kolor czarny

Opis

Massaggio Ricco to fotel masujący, który pod przepięknie prowadzoną specyficzną linią skrywa nowoczesne technologie zapewniające przyjemnie relaksujący masaż. A jego niewielkie kształty wyśmienicie odnajdą się w każdym pomieszczeniu.

Możliwości: - 4 programy samoczynne - 3 techniki masażu Regulacja realizowanego masażu w: - 3 stopniach prędkości - 3 poziomach intensywności postępowe rozwiązania techniczne: - Dwa zestawy ramion masujących Masaż prowadzony za pomocą dwóch zestawów ramion masujących, z których jeden masuje szyję i ramiona, drugi - plecy, akcentuje się pokaźniejszą skrupulatnością i zagwarantuje nieprzeciętne do tej pory doznania.

- SL-shape Ramiona masujące poruszają się na odcinku od szyi aż po pośladki i uda. Sam zarys prowadnicy, na której prowadzony jest masaż, przypomina zarys litery S, co wpływa na dokładne przypasowanie się do kształtu kręgosłupa.

- Odtwarzacz Bluetooth Moduł Bluetooth zaimplementowany w fotel masujący pozwala na połączenie bezprzewodowe z własnym urządzeniem i odtwarzanie muzyki z zastosowanych głośników. - Chowany podnóżek Dyskretny, obracany podnóżek daje możliwość wyboru komfortowego podparcia lub masażu nóg przy pomocy poduszek powietrznych.

Massaggio Ricco oferuje doskonale odprężający masaż z zastosowaniem nowoczesnych technologii, lecz zachowując przy tym kompaktowe kształty.