FOTEL BUJANY YC-9117 ŻÓŁTY WELUR, YC-9117-ZTFOT promocja 2022

Cena749.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MebleMWM

Parametry

Producent:MebleMWM
Kategoria:Fotele
Kolor żółty

Opis

Fotel bujany żółty, welurowy

Zupełnie prekursorskim produktem ostatnich lat jest fotel bujany. A już zupełnie oryginalną, nietuzinkową propozycją jest fotel bujany żółty obity welurem. Soczysty, pełen energii odcień w połączeniu z miękkością dzianiny generuje wyjątkową całość. Zwykle, jest to fantastyczna huśtawka dla całej rodziny, dla wszystkich bez względu na wiek. Huśtawka, którą możesz ustawić w salonie a jeśli masz taras, wynieść go na dwór i bujać się w promieniach słonecznych.

Fotel bujany żółty wykonany z solidnej metalowej ramy i doskonale wyprofilowanych płozach z bukowego drewna, dzięki którym bujanie jest bezpieczne i nie rysuje podłogi. Oparcie wraz z siedziskiem pokryte zostało żółtym welurem i wypełniono pianką meblarską.

Fotel bujany żółty to w pierwszej kolejności mebel do odpoczynku i relaksu - o komfort dba wygodne oparcie i siedzisko, które wyposażone zostało w grubą i miękką poduszkę.

Fotel bujany żółty

Aby nasz fotel bujany żółty bujał się, wyposażyliśmy go w adekwatnie wyprofilowane płozy. Zapewniają one bezpieczne huśtanie się i przy okazji nie doprowadzają do uszkodzenia podłogi. Krzesło bujane na płozach wytwarzane zostało z wysokiej jakości materiałów, żeby spełniać wszystkie Twoje wymagania.

Zabawa w domu nie musi dziać się tylko na dywanie, od dzisiaj możesz bawić się na swym domowym bujaku. Fantastyczne jest to, że uprzyjemni on życie i dzieciom i rodzicom i dziadkom.

Fotel bujany żółty tapicerowaliśmy słonecznym welurem, co pozwoli wpasować go w wspaniałe wnętrze w stylu skandynawskim, a także zestawić z wieloma kolorami innych mebli.

Fotel bujany żółty

Fotel bujany żółty najpierw zachwyca unikatowym, pozytywnym kolorem. Gdy do niego podejdziesz i dotkniesz go, poczujesz miłą, gładką strukturę dzianiny, która jednocześnie jest solidna i wytrzymała.
Gdy usiądziesz poczujesz jak wtapiasz się w fotel, a całe Twoje ciało odpręża się. Delikatne bujanie uszlachetni Twój czas w domu. Zapewni Ci właściwy relaks a także pomoże się wyciszyć – nieprzeciętny mebel do kącika wypoczynkowego w salonie. Możesz w nim czytać książkę a bujanie się zapewni perfekcyjne wczucie w klimat powieści. Oglądanie seriali czasem trwa godzinami - fotel bujany żółty zadba o wygodną pozycję.

lubisz robić na drutach czy pleść ręcznie koce? - hand made to hit a dzięki posiadanemu fotelowi bujanemu, bę dziesz mógł zrelaksować się podwójnie. Fotel bujany zapewni odpowiednią podporę Twoim plecom. Jest ewidentnie najlepszym meblem rodzinnym.