Clatronic FR 3667 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Clatronic FR 3667 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 209.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Frytownica niskotłuszczowa CLATRONIC FR 3667 H Airfryer DARMOWY TRANSPORT
209.99
ELECTRO.pl
Frytownica niskotłuszczowa CLEATRONIC FR3667H
259.00
MediaMarkt.pl
Frytkownica beztłuszczowa Clatronic FR 3667 H
280.26
Proficook
Frytownica niskotłuszczowa CLATRONIC FR 3667 H Airfryer
287.00
Media Expert

Parametry

Producent:Clatronic
Kategoria:Frytownice
Moc 1500 W
Pokrywa okienko podglądu
Sterowanie mechaniczne
Kolor czarny

Opis

Air fryer FR 3667 H to znacznie więcej niż frytkownica beztłuszczowa - choć oczywiście rewelacyjnie służy do przygotowania chrupiących a równocześnie delikatnych frytek w pokaźnie zdrowszy sposób, aniżeli gdyby pozostały usmażone na patelni.

Air fryer udowadnia, iż zmniejszenie użycia tłuszczu nie musi odbywać się kosztem smaku - wręcz przeciwnie. Wykorzystuje ciąg wirującego gorącego powietrza, które zapewnia najpierw równomierne przygrzanie potrawy, a następnie jej opieczenie - aż do momentu uzyskania pożądanego efektu w postaci np.

chrupiącej skórki kurczaka. Można w nim podgrzewać, piec, smażyć i grillować, jest więc uniwersalnym urządzeniem kuchennym pomagającym w rutynowym przyrządzaniu zdrowych posiłków. W dodatku Air fryer jest nieskomplikowany - wręcz instynktowny w obsłudze.

Opanowanie użytkowania zajmuje ledwie chwilę, a później można już swobodnie cieszyć się wykonywaniem swych niskotłuszczowych koncepcji kulinarnych. Starczy ustawić czas i temperaturę oraz umieścić jedzenie w wyjmowanym koszyku - Air fryer zajmie się resztą....