Baseus sw pancerne etui 360 na nintendo switch z wycięciami na pady przezroczysty (wiswgs06-02) - przezroczysty (6953156223400) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Baseus

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów

Opis

Baseus SW pancerne etui 360 na Nintendo Switch z wycięciami na pady

Dla jeszcze lepszej ochrony konsoli oraz dla podniesienia komfortu gry marka Baseus zaprojektowała pokrowiec ochronny na całą obudowę Nintendo Switch. Baseus SW 360°Flip Cover Case GS06 gwarantuje kompleksową ochronę sprzętu elektronicznego (w tym także wyświetlacza), a ponadto ma stanowczo mocną konstrukcję i postępowy design. Nadaje się rewelacyjnie zapewniając dwa gniazda na karty i komfortowe do trzymania w rąk.

Specyfikacja

  • producent: Baseus
  • Materiał: PC
  • rozmiar: 242,1x109x42,3 mm

Bez wpływu na przebieg gry

podczas korzystania z pokrowca możesz luźno obsługiwać grę, gwarantując sobie widocznie bardziej jednostajne trzymanie pada. Otwieranie albo zamykanie elementów nie powoduje niekontrolowanych pauz w rozgrywce. Konsolę można włożyć do stacji dokującej, a także podłączyć/odłączyć Joy-Con bez zdejmowania obudowy.

wygodne trzymanie

Etui ma komfortowe uchwyty, które wspaniale dopasowują się do łuku dłoni. Są miękkie i antypoślizgowe, gwarantują wysoką stabilność nawet w trakcie najbardziej emocjonujących rozgrywek.

świetne przypasowanie

Wszystkie otwory na przyciski czy wejścia są wytwarzane genialnie z precyzyjnością co do milimetra. To gwarantuje wspaniałe dostosowanie do pada – pokrywa przylega do niego niczym rękawiczka!

Wysoka jakość wykonania

użycie rozciągliwego tworzywa sztucznego gwarantuje nie tylko prawidłowe dostosowanie i komfort stosowania, lecz też estetyczny wygląd. Nie żółknie i nie przebarwia się nawet po dłuższym czasie intensywnego korzystania. Waży niewiele i jest genialny nie tylko do grania w domu, lecz też w podróży.